Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Wrz 10

A co to?

Mamy przyjemność ogłosić, że Rebel.pl organizuje konkurs dla wszystkich fanów gier planszowych. Nazywa się on „A co to?”, a polega na odgadywaniu tytułów gier, poprzez rozpoznawanie grafik. Konkurs ten wiąże się z bardzo ambitnymi planami wydawniczymi i to właśnie nowe gry, które dopiero ukażą się w ofercie serwisu stanowią przedmiot zagadki.

Niektóre grafiki są bardzo proste, innym będzie trzeba poświęcić więcej czasu. Kilka gier to zupełnie nowe gry polskich autorów, pozostałe to polskie edycje zagranicznych tytułów.

Nagrodą w tym konkursie jest bon na zakupy w sklepie Rebel.pl, oraz oczywiście gry planszowe. Żeby zapoznać się dokładnie z zasadami jak i wziąć udział w konkursie zapraszamy tutaj.

Dodatkowo informujemy, iż w przyszły weekend w Gdańsku, dokładnie 18 września, odbędzie się turniej Warhammer: Inwazja. Wydarzenie to będzie miało miejsce w klubie osiedlowym „Maciuś”. Turniej ten organizowany jest wspólnie przez wydawnictwo Galakta, oraz Rebel.pl. Poza nagrodami dla zwycięzców każdy z uczestników otrzyma jednorazowy, 10% kupon rabatowy na zakupy w sklepie Rebel.pl. Szczegółowe informacje pod tym adresem.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier