Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Mar 12

Alternacje 2012 pod patronatem PodGK!

Miło nam ogłosić, iż nasz Serwis objął Patronat Medialny nad tegorocznymi Alternacjami! Konwent odbędzie się w dniach 9-11 marca w Lęborku!

Czym są alternacje?

„AlterNacje 2012 to pierwszy w Lęborku konwent miłośników fantastyki organizowany przy współpracy Gdańskiego Klubu Fantastyki, Lęborskiego Klubu Fantastyki, Biblioteki Publicznej im Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku i Muzeum w Lęborku.

AlterNacje to proces przyswajania wiedzy sprzecznej z posiadanym systemem wartości albo jak w naszym przypadku z posiadaną wiedzą historyczną.

AlterNacje to również Starze Ludy, jakże charakterystyczne dla pomorza. Dlatego też tematem przewodnim imprezy to Zew Cthulhu 1920-1930. Przygotujcie się na spotkania z mafią, potworami z mitów oraz osobistościami Polski Międzywojennej.

Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawe prelekcje, sporo klimatycznych LARPów przygotowanych przez znawców oraz oczywiście RPGi prowadzone przez lokalnych mistrzów gry. Będzie też możliwość wystartowania własnej sesji, gdyż sal nam nie zabraknie.

Akredytację kosztuje jedynie 5zł za dzień imprezy albo 10zł za całą imprezę wraz z noclegami w szkole.”

Serdecznie Zapraszamy!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier