Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

28

Lip 11

ASURA’S WRATH w planie wydawniczym CENEGA!

Gniew Asury nadciągnie w 2012 roku.

28.07.2011, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Asura’s Wrath została włączona do planu wydawniczego firmy na rok 2012. Tytuł będzie dostępny na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Z niespotykanym wcześniej poziomem dynamiki, dramatyzmu i interaktywności, Asura’s Wrath dostarczy graczom świeżego podejścia do gier akcji. Na targach E3 gra zadebiutowała w swej grywalnej wersji, a uczestnicy Expo mieli szansę doświadczyć gniewu, który napędza Asurę i dzięki któremu zacierają się granice między elementami czystej rozgrywki, filmowymi wstawkami, a także elementami interaktywnej narracji, której twórcą jest sam gracz.

Kombinacja ataków dystansowych i dynamicznej walki w zwarciu napełni „Burst Gauge” Asury – miernik, który odzwierciedla stale rosnący poziom szału bohatera. Kiedy ów poziom osiągnie szczyt, nawet najwięksi przeciwnicy będą musieli ugiąć się przed gniewem Asury i jego szaleńczych, niszczących ataków, pięknie graficznie oddanych w grze.

Cechy gry:

  • Nowy typ gry akcji: gra Asura’s Wrath to idealne połączenie akcji i narracji; opowieść ma charakter odcinków, co zbliża doświadczenia z zabawy do tych, które towarzyszą nam podczas oglądania seriali telewizyjnych.
  • Czysta akcja: gracze będą wciąż stawiani w trudnych sytuacjach, z których będą musieli wywalczyć sobie drogę wyjścia.
  • Niepowtarzalny styl: unikalni przeciwnicy, oraz ogromnych rozmiarów bossowie, wciąż będą rzucali wyzwanie oczekiwaniom graczy.
  • Innowacyjne otoczenie i historia: łącząc w sobie azjatycką mitologię i science fiction, świat Asura’s Wrath jest prawdziwie niepowtarzalny.
Źródło: CENEGAWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier