Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Lut 12

Asura’s Wrath już za tydzień w sklepach!

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Asura’s Wrath już za tydzień będzie dostępna w sprzedaży. Tytuł ukaże się na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Zapraszamy do zobaczenia najnowszego trailera na naszym kanale  target=”_blank”>YouTube.

Asura’s Wrath to świeże podejście do gier akcji. Łącząc intensywną walkę z kontrolowaną przez gracza narracją, tytuł ten przedstawia zupełnie nowy dla gatunku styl. Gracze, przejmując kontrolę nad półbogiem Asurą, biorą aktywny udział w niezwykłej kombinacji sekwencji akcji oraz filmowych.

 

Wieki temu w krainie Shinkoku, osiem bóstw znanych jako „Ośmiu Generałów-Strażników” walczyło w obronie cywilizacji przed niszczycielską mocą znaną jako Gohma. Niestety, podczas uczty na cześć zwycięstwa w tej wojnie, Cesarz Shinkoku zostaje zamordowany, a winą za ten czyn zostaje obarczony Asura. W trakcie chaosu, jaki rozpętał się po tym wydarzeniu, żona Asury również zostaje zabita, a jego córka porwana. Ponieważ wszyscy, nawet jego szwagier Yasha, zwracają się przeciwko niemu, Asura zostaje wygnany z Shinkoku. Obudzony po 12 000 lat, Asura poprzysięga zemstę na wszystkich, którzy go zdradzili.

 

W grze Asura’s Wrath główny bohater kontrolowany przez gracza staje do walki z najróżniejszymi przeciwnikami, w tym z bossami wielkości całej planety. Poprzez kombinacje ataków z dystansu oraz intensywnych starć w walce wręcz, gracze mogą napełniać wskaźnik „Burst Gauge” Asury, uwalniając w ten sposób pełnię jego gniewu i przeprowadzając tym samym niszczycielskie ataki przeciw tym, którzy go zdradzili. Historia zemsty Asury zostanie opowiedziana poprzez schemat kolejnych epizodów w formie bardzo podobnej do seriali telewizyjnych, zabierając gracza w podróż pełną wzlotów i upadków. Szczególnie istotnym elementem fabuły jest moment, gdy gracze przejmują kontrolę również nad rywalem Asury, Yashą. Wyrusza on z własną misją przeciwko tym samym wrogom, którzy doprowadzili do wygnania  Asury. Co sprawiło, że Yasha zmienił strony?

 

Cechy gry:

  • Innowacyjne uniwersum i fabuła – połączenie azjatyckiej mitologii z elementami science fiction sprawia, że uniwersum Asura’s Wrath jest naprawdę wyjątkowe.
  • Nowy rodzaj gry akcji – Asura’s Wrath gładko łączy elementy akcji z narracją, przybierając tym samym formę charakterystyczną dla seriali telewizyjnych.
  • Drugi grywalny bohater – graj jako rywal Asury, Yasha. Przyjmij odmienny styl gry i poruszaj się po świecie z prędkością światła.
  • Gniew żyje wiecznie – wypełniaj wskaźnik „Burst Gauge” Asury, by wyzwolić niszczycielskie ataki na tych, którzy zdradzili go 12 000 lat temu.
  • GIGANTYCZNI przeciwnicy – ogromni bossowie, nawet wielkości planety, będą nieustannie rzucać graczom kolejne wzywania.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier