Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Maj 11

Atrakcje Fabryki Słów na Warszawskich Targach Książki

Od kilku dni trwają Warszawskie Targi Książki, ale tak naprawdę to dopiero dzisiaj zacznie się dziać! Sobota już od dawien dawna jest najciekawszym dniem podczas tego typu imprez. Fabryka Słów przygotowała dla nas wszystkich specjalne promocje i masę atrakcji. O Fabryce Słów i spotkaniach autorskich jej autorów pisaliśmy już wcześniej, dzisiaj z kolei prezentujemy Wam garść nowych informacji. Szczególnie interesująco przedstawia się promocja EA, oraz karty do gry, na które wszyscy czekają. A oto Fabryczny komunikat:

Szanowni Czytelnicy! Gorąco zapraszamy do odwiedzenia zapowiedzianych na 12-15 maja 2011 r., 2. Warszawskich Targów Książki. Wzorem lat poprzednich, wydawnictwo Fabryka Słów zaprezentuje się tam we współpracy z naszym dystrybutorem Firmą Olesiejuk. Zapraszamy blisko wejścia – sektor A, nr stoiska 124.

Przygotowaliśmy dla Was szereg (godzinnych) spotkań z ulubionymi pisarzami. Ale, to nie wszystko!

Jutro – 14 maja – rusza fabryczna promocja z grami od EA: Kup w kasie Firmy Księgarskiej Olesiejuk książki Fabryki Słów na kwotę min. 70 zł, a otrzymasz grę Dragon Age II lub Mass Effect 2 w prezencie! Liczba egzemplarzy gratisowych ograniczona. Sponsorem gier jest Electronic Arts Polska.

Dokładamy Torby Fabryczne przy zakupach książek FS w kasie FKO oraz w Fabryce.pl

Serwujemy także:

Fabryczne Krówki w Kropki Bordo do ciumciania

Karty-zakładki, których z taką pasją poszukujecie w naszych książkach

Plakaty na spotkaniach autorskich

A na koniec sami oddajemy się do dyspozycji – Marta Kucharz i Tomek Stawecki odpowiedzą na pytania o sekrety fabrycznej kuchni.

Wszystko wygląda naprawdę interesująco. Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko zaprosić Was wszystkich na stoisko Fabryki Słów. Do zobaczenia!

Źródło: Fabryka SłówWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier