Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Sie 11

Batman: Arkham City – po polsku na wszystkich platformach!

09.08.2011 WarszawaCenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment  w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Batman: Arkham City będzie dostępna w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej (napisy) lub angielskiej. Lokalizacja będzie dostępna na wszystkich platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Batman: Arkham City kontynuuje opowieść Batmana, bazując na mrocznym i tajemniczym klimacie Batman: Arkham Asylum. Gracze wkroczą do Arkham City, obszaru pięć razy większego niż ten znany z pierwszej części gry, miejsca, które stało się „domem” dla wszystkich gangsterów, zbirów i niepoczytalnych kryminalistów z całego Gotham. Tytuł osadzony za potężnymi murami tego ufortyfikowanego więzienia w centrum Gotham City jest niezwykle oczekiwaną przez graczy drugą częścią opowieści o Batmanie, która zbierze w jednym miejscu najbardziej ikonicznych bohaterów i przestępców tego uniwersum. Batman: Arkham City to także nowe możliwości rozgrywki, które ułatwią graczom wcielenie się w Mrocznego Rycerza.

Batman: Arkham City jest stworzone w oparciu o licencję Batmana DC Comics. Więcej informacji o grze dostępnych jest pod adresem: www.batmanarkhamcity.com. Wszyscy fani serii mogą włączyć się do dyskusji na temat gry, czytać dzienniki twórców, a także komentować najnowsze wiadomości o tytule pod adresem: http://community.batmanarkhamcity.com.

 Cechy gry:

  • Polska kinowa lub angielska wersja językowa na wszystkich platformach do wyboru
  • Zostań Mrocznym Rycerzem: Batman: Arkham City dostarcza najlepszych jak dotąd wrażeń z gry jako Batman.
  • Zagraj jako Catwoman: Catwoman jest w pełni grywalną postacią w trybie dla pojedynczego gracza i posiada swoją własną historię, wplecioną w opowieść o Batmanie.
  • Zaawansowany system walki: Batman musi stawić czoła sprytniejszym i lepiej skoordynowanym grupom dobrze uzbrojonych przeciwników. By sprostać wyzwaniu bohater otrzymał nowe ciosy, uniki
  • Nowe gadżety: Batman otrzymał nowy zestaw gadżetów, takich jak np. Sekwenser Kryptograficzny V2 czy Bomby Dymne.
  • Nowa historia: pięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Paul Dini przygotował nową, wciągającą historię specjalnie dla Batman: Arkham City.
  • Gwiazdorska obsada postaci: gracze spotkają na swej drodze dobrze znane postacie uniwersum Batmana takie jak: Catwoman, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Hugo Strange, Victor Zsasz, Calendar Man, Joker oraz Riddler.
  • Gwiazdorski dubbing: Mark Hamil i Kevin Conroy ponownie użyczą angielskich głosów kolejno Jokerowi i Batmanowi.
Źródło: CenegaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier