Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

6

Cze 11

Bestseller Dmitrija Glukhovsky’ego ‚Metro 2033’ do ściągnięcia za darmo i zupełnie legalnie!

Na stronie Uniwersum Metro 2033 www.metro2033.pl Wydawnictwo Insignis opublikowało pełny tekst jednego z największych bestsellerów science fiction ostatnich lat. Wchodząc na stronę www.metro2033.pl, w dziale fragmentów książki „Metro 2033” można pobrać plik pdf z kompletną treścią powieści.

Dla wszystkich, którzy ją przeczytają, na stronie www.metro2033.pl przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące treści książki, aby wziąć udział w losowanie jednego z dziesięciu legendarnych kubków z logo Metro 2034.

Inspiracją do powstania książki były przemyślenia autora na temat życia na ziemi po globalnej katastrofie nuklearnej oraz fascynacja moskiewskim metrem i jego tajemnicami. Efektem jest powieść „Metro 2033”, opowiadająca o życiu ocalałych z konfliktu atomowego Moskwian, którym udało się przeżyć w podziemiach metra. Pierwsza wersja powieści nie znalazła uznania rosyjskich wydawców i autor opublikował ją… w internecie. Strona, na której można było czytać „Metro 2033”, stała się bardzo popularna, a jej goście aktywnie uczestniczyli w tworzeniu i doskonaleniu powieści, przesyłając autorowi swoje uwagi. Po ostatecznym zamknięciu internetowego wydania „Metra 2033″, książka ukazała się w formie drukowanej, rozchodząc się w ponad 500 000 egzemplarzy i zyskując miano książki kultowej. Prawa do jej tłumaczenia zostały sprzedane do 22 krajów.

Zapraszamy do lektury!

 

Źródło: Uniwersum Metro 2033

 

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier