Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Lis 11

Bractwo wyzwala Rzym

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin’s Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu.

Tym razem Ezio Auditore – dojrzały i doświadczony już asasyn – podejmie się misji wyzwolenia Rzymu spod despotycznej władzy Cesare Borgii, syna papieża Aleksandra VI. Nie będzie to zadanie łatwe, i to nie tylko ze względu na przeciwnika – w szeregach bractwa asasynów najprawdopodobniej czai się zdrajca, przyjaciel Ezia – Leonardo da Vinci – przeszedł na stronę wroga, a na domiar złego sercem asasyna targa nieszczęśliwa miłość.

Jak potoczą się losy asasyna, który jeszcze nie tak dawno odkrywał swoje powołanie, a dziś staje na czele bractwa, dowiecie się z niezwykle dynamicznej, wartkiej akcji powieści Olivera Bowdena, osadzonej w pobudzających wyobraźnię realiach przesiąkniętego zepsuciem i chylącego się ku upadkowi Wiecznego Miasta.

Powieść Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo” ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis Media w przekładzie Przemysława Bielińskiego.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier