Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Maj 11

Brink już w Polskich sklepach!

Wojna o ostatnie schronienie ludzkości właśnie się rozpoczęła

Cenega, oficjalny partner Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje, że nowatorska gra FPS Brink, równolegle z europejską premierą, trafiła dzisiaj do polskich sklepów. Edycja na komputery osobiste dostępna jest w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej (dubbing) lub angielskiej. Brink na konsole Playstation3 i Xbox360 pozostał natomiast w wersji angielskiej.

Stworzony przez studio Splash Damage Brink oferuje potężną dawkę dynamicznej walki z ogromnymi możliwościami wyboru w zakresie kreacji postaci i innowacyjnym systemem sterowania. Co więcej, w dowolnym momencie można zagrać online swoją unikatową postacią, bez problemu przenosząc ją z kampanii single player do trybu co-op i rywalizacji multiplayer.

Akcja Brink rozgrywa się na Arce, pływającym mieście zamieszkanym przez dwie grupy: jej twórców i ich potomków oraz tysiące

uchodźców, którzy schronili się na niej w obliczu katastrofy klimatycznej. Napięcie między tymi dwiema grupami doprowadziło do wybuchu wojny domowej, w której tzw. Siły Bezpieczeństwa i Ruch Oporu pogrążone są w krwawej walce o kontrolę nad Arką. A Ty, po której stronie staniesz w wojnie o ostatnie schronienie ludzkości?

Więcej informacji o Brink na www.brinkthegame.com

 

CECHY GRY

  • Podwójna wersja językowa do wyboru na komputerach osobistych – polska (dubbing) lub angielska.
  • To nie jest kolejny, sztampowy bohater – modyfikuj wygląd swojej postaci na wiele sposobów, a dzięki postępom w grze i zdobywaniu doświadczenia odblokujesz jeszcze więcej możliwości personalizacji. Tu żaden bohater nie jest taki sam!
  • Dwie strony konfliktu – Rozpocznij kampanię dla jednego gracza jako członek Ruchu Oporu lub Sił Bezpieczeństwa, a następnie przenieś swoją postać do trybu online, by grać wspólnie lub przeciw innym graczom.
  • Zacieranie granic – Przenieś swoją unikatową postać w online kiedy tylko chcesz! Brink pozwala łatwo przenosić się między kampanią dla jednego gracza, co-opem z przyjaciółmi i intensywną akcją multiplayer. Tryb gry dla wielu graczy przenosi fabułę z kampanii do rozgrywki sieciowej, gdzie możesz grać wspólnie z maksymalnie siedmioma innymi osobami (lub SI) lub konkurencyjnie z 16 graczami.
  • Graj MĄDRZE (ang. SMART) – Brink wykorzystuje znaną z innych shooterów konfigurację klawiszy/padów, do których gracze są przyzwyczajeni, ale dodaje nową funkcję: przycisk SMART. Po naciśnięciu przycisku SMART, gra dynamicznie ocenia, dokąd starasz się dotrzeć i sprawia, żeby tak się stało. Nieważne, czy jesteś weteranem FPS lub dopiero zaczynasz, będziesz w stanie podjąć bardziej przemyślane decyzje podczas pełnej adrenaliny akcji.
  • Cele kontekstowe i nagrody – Cele, komunikacja, misje i wybór ekwipunku są generowane dynamicznie na podstawie klasy Twojej postaci, stanu, pozycji na mapie, kolegów z drużyny i ogólnego stanu bitwy we wszystkich trybach rozgrywki. Będziesz zawsze wiedział dokąd się udać, co zrobić, gdy tam dotrzesz, i co będzie nagrodą za wypełnienie misji.

 

 

 

Źródło: CENEGAWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier