Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Lip 13

CDP.pl dystrybutorem figurkowej gry bitewnej Flames of War!

PWgYpMKF5cCSHrsr7M3rztRpgg4rJMqayFzpd-4aW28Spółka CDP.pl ma przyjemność poinformować, iż z dniem 1 lipca 2013 roku została wyłącznym dystrybutorem figurkowej gry bitewnej Flames of War na terenie Polski. Ta szalenie popularna na całym świecie figurkowa kolekcjonerska gra strategiczna posiada również ogromną rzeszę fanów w Polsce.

Flames Of War daje graczom możliwość stoczenia decydujących bitew II wojny światowej. Możesz dowodzić szpicą wojsk Pattona lub Szczurami Pustyni Montgomery’ego. Czy będziesz umiał przechytrzyć Rommla, Lisa Pustyni? Czy dasz radę odeprzeć potężne ciosy Żukowa? Dzięki Flames Of War możesz odtworzyć historię, aby się o tym przekonać

 

„Od blisko dwóch lat, kiedy powołaliśmy do życia dział Gier Bez Prądu, sukcesywnie poszerzamy katalog produktów z tej dziedziny. Temat II wojny światowej jest w naszym kraju bardzo popularny, dlatego bez wahania przyjęliśmy ofertę dystrybucji gry Flames of War” – powiedział Członek Zarządu CDP.pl (Grupa CD Projekt SA.) Michał Gembicki.

 

Battlefront Miniatures Ltd. zawsze zwracało baczną uwagę na polski rynek gier figurkowych i hobby. W ciągu ostatnich lat Polska przeszła drogę od obiecującego wschodzącego rynku do bycia jednym z europejskich liderów w branży gier bitewnych
i innych silnie wspieranych przez społeczność – Ricard Fortun, Europe Customer Serivce Managera Battlefront Miniatures Ltd, producenta gry Flames of War.

 

W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy nasz biznes zgodnie z tradycyjnym modelem pozyskiwania do współpracy niezależnych sklepów. Obecnie popyt, rynek i nasze przedsiębiorstwo są gotowe na następny krok. Oto powód, dla którego podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z solidnym i renomowanym partnerem, jakim jest CDP.pl, aby wspólnie kontynuować ekspansję naszych marek na rynku polskim.
Z partnerem, z którym łączy nas przekonanie o ogromnym potencjale Polski w zakresie hobby figurkowego, ale także w uznaniu dla kraju, w którym tradycja gier historycznych jest długa, w szczególności w przypadku tych wydarzeń historycznych, w których Polska odegrała kluczową rolę.

YAUJlksgOkwKDmTpL_L8hbwCsWn3MOMRKeeGi1ssP5k

Flames of War i CDP.pl będą współpracować razem, aby promować produkty w polskiej wersji językowej i zwiększać rozpoznawalność naszych marek, aby zaspokoić znaczący popyt, którym naszym wspólnym zdaniem cechuje się rynek polski.

 

Uczestnicy rozgrywki przy pomocy wiernie odwzorowanych i zgodnych z realiami historycznymi miniaturowych modeli żołnierzy, pojazdów i elementów scenerii z okresu
II wojny światowej oraz wojny w Wietnamie, prowadzą małe potyczki bądź potężne bitwy. Dzięki specjalnej mechanice i regułom, gracze wcielający się w dowódców mogą odgrywać zarówno prawdziwe zmagania jak i zupełnie wyimaginowane batalie tworząc historię na nowo.

 

Flames of War to wciągająca rozrywka dla miłośników gier strategicznych, kolekcjonerów, modelarzy i pasjonatów historii.

 

CDP.pl oprócz obsługi dystrybucji serii Flames of War, włącza też do swojej oferty inne wysokiej jakości produkty Battlefront Miniatures: akcesoria dla graczy i hobbystów marki Gail Force Nine i Battlefront in the Table.

 

CDP.pl planuje także aktywnie uczestniczyć w rozwoju i wsparciu społeczności miłośników gry.

 

Więcej szczegółowych informacji na ten temat będzie można uzyskać wkrótce na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/cdprojektgbp
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier