Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Kwi 13

CDP.pl uruchamia preorder Wiedźmińskich Puzzli!

Już dziś rusza przedsprzedaż Kolekcjonerskich Puzzli Fantasy!
Wiedźmińskie puzzle można zamówić w preorderze wyłącznie na stroniehttp://puzzle.cdp.pl, a na pierwszych klientów czekają unikatowe wiedźmińskie gadżety! Puzzle składają się z 1500 elementów i dostępne są w czterech oryginalnych wzorach: Triss MerrigoldDziki GonGeralt i Smokoraz Geralt i Draug.

W skład każdego zestawu Kolekcjonerskich Puzzli Fantasy wchodzą:

 

• Puzzle 1 500 elementów, które po złożeniu tworzą obraz o wymiarze 85 na 58 cm,
• Plakat w rozmiarze 85 na 58 cm ułatwiający składanie,
• Unikatowy klucz produktu dający dostęp do specjalnych promocji,
• Ekskluzywne kolekcjonerskie pudełko.

 

Puzzle dostępne są w cenie 59,99 zł.

 

Dla zamawiających w przedsprzedaży przygotowaliśmy specjalną atrakcję.Każdy, kto zakupi puzzle w preorderze, otrzyma kolekcjonerską monetęnilfgaardzkiego grosza.

 

Dodatkowo pierwszych 100 klientów składających zamówienia otrzyma unikatowe wiedźmińskie gadżety: karty firmy Piatnik do gry wkrasnoludzkiego Gwinta, zestawy Yarpena Zigrina do grykościanego Pokera, prawdziwe temerskie oreny prosto z mennicy króla Foltesta i inne upominki. Niespodzianka czeka także tych klientów, którzy zakupią wszystkie cztery wzory.

 

Składajcie zamówienia już dziś na: http://puzzle.cdp.pl lub szukajcie puzzli od 26 kwietnia we wszystkich dobrych sklepach hobbystycznych. Ich szczegółową, stale aktualizowaną listę znajdziecie już niedługo na naszej stronie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier