Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Sie 13

Cenega dystrybutorem gry Thief studia Eidos-Montreal

Thief_2D_PC_PEGI_1376648772Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła najnowsza część kultowej serii THIEF™.Tytuł ten, tworzony przez uznane studio Eidos-Montréal, ukaże się 28 lutego 2014 roku na PC, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xbox 360 w angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej, przygotowanej przez firmę QLOC S.A., a także w angielskiej wersji językowej na Xbox One.

 

Garrett, mistrz złodziei, wychodzi z cienia i rusza do miasta. Straż Barona sieje terror i represje a ulice wyludnia tajemnicza choroba. Pod przywództwem ludowego trybuna Oriona, mieszkańcy wzniecają krwawą rewolucję.

 

Dzięki złodziejskim sztuczkom Garrett balansuje między światem polityki i pogrążonym w konflikcie społeczeństwem. Czas ucieka, a mistrza złodziei dogania przerażający sekret z przeszłości, grożący wywróceniem jego świata do góry nogami.

Garret nigdy za nic nie zapłacił… aż do teraz.

 

 

Cechy gry:

 

JESTEŚ GARRETTEM, MISTRZEM ZŁODZIEI

Wciel się w postać Garretta – cichego, mrocznego i samotnego złodzieja obdarzonego niesamowitymi umiejętnościami. Najtrudniejsze włamania, najbardziej niedostępne łupy i najpilniej strzeżone tajemnice – dla Garretta nie ma rzeczy niemożliwych.

 

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD MIASTEM

Odkryj zgniłe i niebezpieczne miasto, od szemranych uliczek po najwyższe dachy. Wślizgnij się do najpilniej strzeżonych posiadłości tak aby nikt cię nie wykrył,  a wszystko ujdzie ci płazem.

 

WYBIERZ SPOSÓB DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni arsenał Garretta, by ogłuszyć strażników, skorzystaj z licznych rodzajów strzał lub użyj nowo nabytych zdolności koncentracji w celu manipulowania otoczeniem i przechytrzenia wrogów. Zdecyduj, jakiego rodzaju mistrzem złodziei chcesz być.

 

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE THIEFA

Zanurz się w świecie gry dzięki rewolucyjnym elementom graficznym i namacalnej oraz brutalnej rozgrywce w perspektywie pierwszej osoby. Dzięki fantastycznym rozwiązaniom następnej generacji, THIEF™ pozwoli ci się zatopić w świecie gry dzięki grafice, dźwiękowi i sztucznej inteligencji.

COKOLWIEK MASZ, JEST JUŻ MOJE

 

O serii Thief:
Thief jest wznowieniem klasycznej serii gier, która pozwala graczom wcielić się w postać Garetta – mrocznego i samotnego złodzieja obdarzonego niesamowitymi umiejętnościami. Najtrudniejsze włamania najcenniejsze łupy, najlepiej strzeżone tajemnice: nic nie jest poza zasięgiem Garretta.

 

Oficjalna strona gryhttp://www.thiefgame.com/

Oficjalny kanał Youtube gryhttp://www.youtube.com/thief

Oficjalny fanpage na Facebook: https://www.facebook.com/Thief

Oficjalny kanał Twitter: https://twitter.com/Thief

 

O Eidos-Montréal:
Założone w 2007 roku, Eidos-Montréal wyznaje filozofię, aby zawsze dążyć do doskonałości w tworzeniu gier przez tworzenie wciągającego doświadczenia dla graczy. Studio określiło swoją pozycję w 2011 roku wraz z wydaniem gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Mimo sześciu lat działalności Eidos-Montréal wciąż pozostaje wierny swojemu etosowi: aby stać się studiem, które najbardziej utalentowani twórcy i testerzy z całego świata będą chcieli nazwać domem.
THIEF, logo THIEF, EIDOS-MONTRÉAL, SQUARE ENIX i SQUARE ENIX logo, są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Square Enix Group. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier