Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

3

Sie 12

Cenega podpisuje umowę dystrybucyjną z THQ!

Grupa Cenega ma przyjemność poinformować o zawarciu umowy z firmą THQ, na mocy której będzie dystrybuować gry tego wydawcy na terenie Polski, Czech oraz Słowacji.

THQ® Inc to wiodący producent i wydawca interaktywnego oprogramowania działający na całym świecie, którego portfolio zawiera wiele dobrze znanych marek, takich jak Darksiders®, Company of Heroes®, interaktywne produkty osadzone w uniwersum Warhammer® 40k oraz serię Saints Row®.

CENtral European GAmes jest liderem dystrybucyjnym rynku gier PC i konsolowych specjalizującym się w lokalizacji, promocji, sprzedaży i dystrybucji gier na wszystkie platformy w Europie Centralnej. Cenega jest częścią międzynarodowej grupy 1C.

„Grupa Cenega posiada doświadczenie w dziedzinie marketingu i sprzedaży gier wideo w Polsce, Czechach oraz na Słowacji. Z radością oczekujemy rozpoczęcia współpracy w celu wprowadzenia produktów THQ na te rynki” – skomentowała Annie Sullivan, Dyrektor Zarządzania Eksportem i Rozwojem Rynku Europejskiego w THQ.

Współpraca z THQ to kolejny, ważny etap rozwoju grupy Cenega. Jesteśmy dumni, iż kolejny duży wydawca zaufał naszym umiejętnościom i doświadczeniu powierzając w opiekę swoje tytuły.”– powiedział Marek Chyrzyński, Szef Zakupów Grupy Cenega i Dyrektor Generalny Cenega Poland.

Współpraca rozpocznie się od wydania gry Darksiders II, której premiera zaplanowana została na 21 sierpnia. Zostanie ona zlokalizowana w wersji kinowej na wszystkich platformach.

Darksiders II w Polsce ukaże się w następujących edycjach:

·         PC –  cały nakład premierowy tego tytułu w wersji na komputery osobiste ukaże się w Polsce we wzbogaconej o dodatki edycji limitowanej przy zachowaniu standardowej ceny gry – 119,99 PLN.

·         Wersje gry na system komputerowej rozrywki PlayStation®3 oraz na Xbox 360®, system gier komputerowych i rozrywki od Microsoft, zostaną wydane w dwóch edycjach – standardowej (229,99 PLN) oraz wzbogaconej Edycji Limitowanej (239,99 PLN).

·         Dostępna będzie także Edycja Kolekcjonerska w bardzo ograniczonej ilości dla największych fanów serii (PC – 199,99 PLN, konsole – 329,99 PLN).

Zawartość edycji Limitowanej:

·         Gra na wybraną platformę.

·         Unikatowy klucz do pobrania DLC „Argul’s Tombs” (dostępny do 30 dni po premierze), który zaoferuje zupełnie nowy loch do eksploracji.

Zawartość edycji Kolekcjonerskiej

·         Darksiders II w edycji Limitowanej

·         Replika maski Śmierci

·         Art book

·         Ścieżka dźwiękowa do pobrania cyfrowo

·         DLC “Shadow of Death” (unikatowa zbroja i zestaw broni)
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier