Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

5

Paź 12

Civilization V gratis do każdego przedpremierowego zamówienia XCOM: Enemy Uknown

Muve digital – pierwsza polska platforma cyfrowej dystrybucji, przygotowała wielką niespodziankę dla całej społeczności fanów gier strategicznych. Wszyscy gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na XCOM: Enemy Unknown w wersji cyfrowej, otrzymają dodatkowo – całkowicie za darmo  Civilization V! Oferta obejmuje zarówno nowe, jak i wszystkie dotychczasowe zamówienia przedpremierowe. Korzystając z dystrybucji cyfrowej w muve digital, kupujący zapewnia sobie nie tylko wspaniałe bonusy (Civilization V oraz zestaw Elite Soldier Pack), ale także najniższą cenę 114,99 zł (cena sugerowana pudełka to 139,99 zł) i możliwość grania już w dniu premiery, bez wychodzenia do sklepu.

XCOM: Enemy Unknown to kolejne wcielenie klasycznej strategii z 1993 roku, wydanej przez nagradzanych twórców Civilization. Uważana za jedną z najlepszych g

ier jakie zostały kiedykolwiek stworzone, została przeobrażona i zaadaptowana do obecnych platform przez ekspertów z Firaxis Games.  XCOM: Enemy Unknown przedstawi historię nowej inwazji, której czoło będzie musiał stawić gracz. Pomoże mu w tym zdobywanie technologii obcych, oraz intuicyjny system kierowania drużyną, umożliwiający efektywną walkę nawet z największym zagrożeniem.

Sid Meier's Civilization V jest piątą częścią wielokrotnie nagradzanej serii, uznawaną za jedne z najlepszych gier wszechczasów. Gracze walczą o tytuł władcy świata poprzez dowodzenie cywilizacją od momentu jej powstania aż do ery kosmicznej, biorąc udział w wojnach, prowadząc działania dyplomatyczne, odkrywając nowe technologie, rywalizując z największymi dowódcami w historii i budując najpotężniejsze imperium znane ludzkości.

Zamówienia przedpremierowe może składać w sklepie muve digital, który znajduje się pod adresem http://digital.muve.pl . Gra dostępna będzie w polskiej i angielskiej wersji językowej, w cenie 114.99 zł. Premiera planowana jest na 12 października tego roku.

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier