Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

3

Sty 11

CoolKon 5 pod patronatem „Pod Grzechoczącymi Kośćmi”

Miło nam poinformować, iż objęliśmy Patronat Medialny nad tegorocznym ColKon-em!!

Czym jest ten konwent?

Tak piszą o nim sami organizatorzy: „Pomysł na zorganizowanie konwentu we Wrocławiu padł podczas podróży powrotnej z częstochowskiej imprezy 30 maja roku 2004 w gronie czterech ojców założycieli. Wstępnymi założeniami, które do tej pory praktycznie nie zmieniły się, było stworzenie ‘normalnej imprezy dla ludzi’. Realne postanowienie i rozpoczęcie działań datować można jednak na przełom lipca i sierpnia wraz z dołączeniem do projektu piątego ojca założyciela. Szerszemu gronu ujawniliśmy się jednakowoż dopiero w listopadzie 2004.

Imprezy przez cały czas ich trwania organizowali i obsługiwali członkowie Rawickiego Kluby Fantastyki, grupy Wrocławskiej przy wsparciu Tawerny RPG. W tworzeniu programu między innymi pomogli członkowie stowarzyszenia Wielosfer (w 1ed jeszcze pod nazwą Hysteria), Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen, Ardy, Forum MiM, Wydawnictwa Portal i innych.

Gdzie?

„Konwent CoolKon odbędzie się w dniach 4-6 marca 2011 roku w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11 przy ulicy Kamiennej 99/101 we Wrocławiu.”

Za ile?

35 zł za trzy dni, dniówki po 10 zł (przeczytaj)

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie konwentu: http://www.coolkon.pl/5ed/

Do zobaczenia na konwencie!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier