Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Wrz 12

Copernicon 2012

Miło nam ogłosić, iż nasz serwis objął Patronat Medialny nad tegorocznym Coperniconem!!!

Dla tym, którzy jeszcze nie znają imprezy. W dniach 5-7 Października w Toruniu odbędzie się festiwal gier i fantastyki Copernicon 2012 organizowany przez stowarzyszenie miłośników gier i fantastyki Thorn. Konwent odbędzie się na terenie Collegium Humanisticum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dodatkową atrakcją jest fakt, że budynek ten znajduje się w samym centrum słynnej toruńskiej starówki, zaś część punktów programu odbędzie się m.in w Dworze Artusa umiejscowionym na starym rynku naprzeciw ratusza miejskiego oraz w ruinach dawnego zamku krzyżackiego. W ramach 8 bloków programowych przewidzianych jest wiele atrakcji, prelekcji, pokazów oraz konkursów. Więcej informacji na stronie www.copernicon.pl. Serdecznie zapraszamy!
_______
Festiwal Gier i Fa

ntastyki Copernicon to coś więcej niż zwykły zjazd fanów. To niecodzienna możliwość przeżycia niezwykłych przygód, spotkania niesamowitych ludzi, zdobycia cennej wiedzy i poszerzenia swoich horyzontów. A to wszystko w trakcie jednego, naszpikowanego atrakcjami wczesnojesiennego weekendu w samym centrum cudownej, gotyckiej Starówki Torunia.

W dniach 5-7 października wrota Collegium Maius, Zamku Krzyżackiego i Dworu Artusa otwarte będą dla każdego fana fantastyki, nauki, literatury i gier, nie tylko tych video, ale także planszówek, karcianek i RPG. Spotkania z ciekawymi gośćmi, prelekcje, pokazy, warsztaty, konkursy, turnieje i masa innych punktów programu tylko czekają, byś razem z nami przekroczył granice wyobraźni.

Stowarzyszenie Thorn, wraz z Samorządem Studenckim UMK, zapraszają na weekend z grami i fantastyką, którego nie zapomnisz.

Do zobaczenia na tegorocznym Coperniconie!

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier