Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Cze 13

Copernicon 2013 – już niedługo

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2013, który odbędzie się w Toruniu, w dniach od 13 do 15 września bieżącego roku.

Jest to już czwarta odsłona wydarzenia, które w ubiegłym roku zgromadziło ponad 1000 uczestników z całej Polski. Podczas zeszłorocznej edycji Festiwalu odbyło się ponad 300 różnorodnych punktów programu skupionych w ramach dziesięciu bloków tematycznych, w tym roku organizatorzy, Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn”, zapowiadają jeszcze więcej atrakcji wśród których nie zabraknie prelekcji, pokazów czy spotkań z ciekawymi gośćmi ze świata literatury, komiksu i popkultury.

Festiwal odbędzie się na terenie zabytkowej, toruńskiej starówki w budynkach Collegium Maius oraz Collegium Minus Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Obie lokalizacje, sąsiadujące bezpośrednio ze sobą,  umiejscowione są w samym centrum, w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej, dworca PKP i PKS oraz niezliczonej ilości restauracji, pubów i obiektów kulturalnych.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na stronę www.copernicon.pl lub profil Facebook: https://www.facebook.com/copernicon.torun. Zapowiedzi kolejnych atrakcji już niedługo!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier