Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

21

Sie 12

Darksiders 2 po polsku na konsolach i PC – dziś premiera!

 Cenega, wyłączny partner firmy THQ w Polsce, Czechach i na Słowacji przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym ma miejsce polska premiera gry Darksiders II.
Tytuł ukazał się w podwójnej wersji językowej – polskiej i angielskiej do wyboru, na konsolach Xbox 360®, PlayStation®3 oraz komputerach PC.

 

 

 

Gra Darksiders II dostępna jest w następujących edycjach:

·         Komputery PC –  cały nakład premierowy tego tytułu w wersji na komputery osobiste został w Polsce wydany we wzbogaconej o dodatki DLC edycji limitowanej, przy zachowaniu standardowej ceny gry – 119,99 PLN.

·         Konsole PlayStation®3 oraz Xbox 360® – na konsolach gra dostępna jest w dwóch edycjach – standardowej (229,99 PLN) oraz we wzbogaconej o dodatki DLCedycji limitowanej (239,99 PLN).

 

Przed nastaniem czasu aniołowie otrzymali dominium jasności, mroczne królestwo przypadło we władanie demonom, a Ziemią zawładnęła ludzkość. Rada Spopielonych wypracowała rozejm między wojującymi legionami nieba i piekła, by wstrzymać ostateczną bitwę do końca dni, gdy królestwo ludzi będzie gotowe do wzięcia udziału w odwiecznym konflikcie. Straszliwy jeździec apokalipsy, Wojna, zniszczył jednak Ziemię zanim nadeszła wyznaczona jej godzina. Tak się przynajmniej zdawało… Aby odkupić  winy brata i ocalić go od zapomnienia, pojawia się drugi jeździec, a imię jego Śmierć…

 

Obudzony przed końcem dni Śmierć, najstraszniejszy spośród legendarnych czterech jeźdźców, wyrusza na wyprawę, aby cofnąć skutki armagedonu. W trakcie swojej wędrówki – równoległej do wydarzeń z pierwszej części Darksiders – odkryje, że istnieją rzeczy o wiele groźniejsze niż ziemska apokalipsa i że starożytny konflikt zagraża wszelkiemu stworzeniu.

 

Stań się przerażającą siłą, której wszystko się lęka, lecz której nic nie może uciec. Śmierć żyje w Darksiders II.

 

Cechy gry:

·         Polska wersja językowa (napisy) na wszystkich platformach.

·         Fabuła przedstawiona równolegle do wydarzeń części pierwszej Darksiders.

·         Bogaty świat fantasy wykreowany przez Joe Madureirę – twórcę Uncanny X-Men i Battle Chasers.

·         Tysiące potężnych broni, pancerzy i amuletów.

·         Generowany losowo łup.

·         Ekscytująca, szybka akcja i spektakularne pojedynki z przeciwnikami.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier