Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Lut 12

Darmowa powieść fantasy „Zmorojewo”

Tak dobrze czytacie, Jakub Żulczyk autor książki wraz z wydawnictwem NASZA KSIĘGARNIA postanowili wydać pierwszego darmowego e-booka.

Podczas trwania akcji (od 27 lutego do 27 marca) możecie za darmowe ze strony autora pobrać  „Zmorojewo” – http://www.zadarmo.nk.com.pl/.

 

A o czym jest książka?

Nieopodal Zmorojewa rozpoczęła się wojna. Nie była głośna; nie rozbrzmiewały wystrzały, krzyk żołnierzy, huk spadających bomb. Nikt nie zakłócał spokoju lasu. Zapadał zmrok. Nad lasem rozlała się krwista czerwień zachodu słońca. Purpura oblewała korony drzew, spływała po ich pniach, ściekała na krzaki, paprocie i poszycie. Wojny nie było widać, ani słychać, co nie zmieniało faktu, że zaczęła się właśnie w tym momencie.

Zmorojewo, zaginione miasto, jest w największym niebezpieczeństwie od początku swojego istnienia. Leszy wysłał dwoje agentów – Strzępowatego i Gangrenę – aby przygotowali złu drogę do naszego świata… 
Tymczasem Tytus Grójecki, fanatyk horrorów, gier komputerowych i zjawisk nadprzyrodzonych, wiedzie zwyczajne życie. Właśnie wyrusza na Warmię, aby odwiedzić rodzinę. Początkowo nie sądzi, by zabita dechami wieś Głuszyce oferowała jakiekolwiek atrakcje. Do czasu kiedy na forum internetowym poświęconym nadnaturalnym wydarzeniom trafia na intrygującą informację. Nieopodal Głuszyc znajduje się opuszczone miasto, a dwójka eksplorujących je „łowców tajemnic” zaginęła bez wieści…

Trzymamy kciuki aby Polscy wydawcy częściej i chętniej robili tego typu akcje!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier