Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Lut 12

Data premiery Dragon’s Dogma potwierdzona!

CAPCOM POTWIERDZA DATĘ PREMIERY GRY DRAGON’S DOGMA NA MAJ TEGO ROKU

Gracze, którzy kupią grę na platformę X360, jako pierwsi otrzymają dostęp do dema gry Resident Evil 6.

 

Capcom, wiodący globalny deweloper i wydawca gier wideo, z przyjemnością chciałby poinformować o potwierdzeniu daty wydania gry Dragon’s Dogma. Ta oczekiwana gra akcji z otwartym światem, zostanie wydana w Europie na konsole Xbox 360 i  już 25 maja tego roku. Capcom poinformował również, że nabywcy tego tytułu jako pierwsi będą mogli pobrać grywalne demo gry Resident Evil 6 (premiera gry – 20 listopada, 2012).

 

Wersja pudełkowa gry Dragon’s Dogma zawierać będzie specjalny kod pozwalający graczom na pobranie dema gryResident Evil 6. Posiadacze wersji gry Dragon’s Dogma na konsolę Xbox 360 będą mogli wykorzystać ten kod i pobrać demo w usłudze Xbox LIVE® Marketplace, już 3 lipca – 60 dni wcześniej niż posiadacze innych konsol. Dla posiadaczy gry na PlayStation 3 demo będzie dostępne w ramach usługi PlayStation®Store 4 września w Ameryce Północnej i Japonii oraz 5 września w Europie.

 

Dragon’s Dogma to ekscytująca, zupełnie nowa gra, która zmieni oblicze gatunku gier akcji. Tworzona przez zespół odpowiedzialny za jedne z najlepszych tytułów Capcomu, gra osadzona będzie w ogromnym i otwartym świecie, i oferować będzie emocjonującą oraz satysfakcjonującą walkę połączoną ze swobodą eksploracji, jak również interakcji z bogatym i żyjącym środowiskiem gry.

Dragon’s Dogma wprowadza do gatunku zupełnie innowacyjną współpracę między postaciami znaną jako system Pomocników. Polega on na tym, że trzej kierowani przez sztuczną inteligencję członkowie drużyny walczą niezależnie, wykazując się niesamowitą biegłością w walce i umiejętnościami, które rozwinęli w oparciu o obserwację działań postaci gracza. Poprzez wykorzystanie usługi Xbox LIVE lub Playstation Network gracze będą mogli podróżować do Szczeliny gdzie będą mogli dzielić się swoimi Pomocnikami z przyjaciółmi i otrzymywać różne skarby, wiedzę o świecie i strategie pokonywania przeciwników. Ponadto gracze będą mogli korzystać też  z należących do swoich przyjaciół Pomocników, jeżeli posiadać oni będą potrzebne do zaliczenia konkretnych zadań umiejętności czy doświadczenie. W momencie wydania gry dostępnych będzie tysiące gotowych pomocników dzięki czemu gracze bez problemów będą mogli utworzyć swoje własne, unikalne drużyny.

 

Aby już dziś obejrzeć najnowszy zwiastun, wejdź na www.facebook.com/dragonsdogma. Strona odkrywa również inne sekrety świata Dragon’s Dogma oraz oferuje dostęp do ekskluzywnych grafik koncepcyjnych.

 

Capcom ma również zaszczyt potwierdzić, że B’z, czołowy japoński zespół rockowy, nagra zupełnie nowy utwór specjalnie na potrzeby gry.

 

Więcej informacji znaleźć można na:

www.youtube.com/DragonsDogmaOfficial

www.dragonsdogma.com

twitter.com/DragonsDogmaCap
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier