Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Wrz 10

Deathwatch, nowy system RPG

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera nowej gry fabularnej Deathwatch. System ten przeniesie nas do mrocznego świata Warhammera 40 000, w którym to przyjdzie nam wcielić się w rolę Space Marine, który to został właśnie wcielony do jednostki specjalnej Deathwatch. Jedynie najlepsi z najlepszych mogą być częścią tej elitarnej formacji skupiającej najlepszych żołnierzy z różnych zakątków imperium. Można kierować komandosami wywodzącymi się z różnych jednostek. Space Wolfs, Blood Angles, oraz wiele innych. Ludzie, których dzieli prawie wszystko, a łączy tylko jedno – są najlepsi.

W systemie tym będziemy mieli do czynienia z szybka akcją, walkami i przeróżnymi misjami. Oprócz typowo bojowych zadań przyjdzie nam także udawać się na misje dyplomatyczne jako ochrona delegowanych, ale także zostaniemy wysłani do zbadania dawno zapomnianych ruin obcej cywilizacji. Pomysłów na ciekawe przygody na pewno nie zabraknie, gdyż uniwersum Warhammera 40 000 daje bardzo dużo możliwości.

Wiele systemów, które ostatnio się ukazywały przenosiły nas do mrocznych światów przyszłości, pełnych mutantów i potworów. Pozostając w podobnym klimacie Deathwatch oferuje jednak coś więcej. Już abstrahując od genialnego, porządnego wydania (wydawcą jest FFG), to daje nam możliwość rozgrywania przygód w bardzo rozbudowanym świecie, który powstał ponad dwie dekady temu. Do tego marka FFG i Games Workshop gwarantują nam w najbliższej przyszłości masę dodatków do gry. Deathwatch będzie stanowił bardzo miłą odmianę od lochów, smoków, i mutantów.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier