Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Paź 12

Dishonored – Dziś premiera!

Mamy przyjemność ogłosić, że gra Dishonored trafiła dzisiaj do sklepów w całej Polsce. Na graczy czekają ulice wielorybniczego miasta Dunwall, które będą mogli przemierzać jako Corvo, zabójca o nadnaturalnych zdolnościach, ciesząc się polską wersją językową zarówno na komputerach osobistych jak i na konsolach.

Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty zabójcy o nadprzyrodzonych zdolnościach. Używając elastycznego systemu walki, kreatywnie eliminuj swoje cele łącząc nadnaturalne zdolności, bronie i niecodzienne gadżety, które masz do swojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich twarzą w twarz. Rezu

ltat każdej misji zmienia się zależnie od wyborów, jakich dokonujesz.

Akcja Dishonored rozgrywa się w Dunwall, industrialnym mieście wielorybniczym gdzie w mrocznych zaułkach dziwna, inspirowana steampunkiem technologia koegzystuje z mocami nie z tego świata. Byłeś najbardziej zaufanym strażnikiem cesarzowej. Zostałeś wrobiony w jej morderstwo i płoniesz żądzą zemsty – stajesz się niesławnym zabójcą znanym jedynie z przerażającej maski, która stała się twoją wizytówką. W czasach niepewności, gdy miasto nawiedza plaga a rządzący miastem uzbrojeni są w industrialne technologie, mroczne siły spiskują, by obdarzyć Cię zdolnościami wykraczającymi poza możliwości zwykłych ludzi – lecz jakim kosztem? Prawda kryjąca się za zdradą, która cię dotknęła, jest brudna jak wody otaczające miasto, a życie, które niegdyś miałeś zniknęło na zawsze.

Więcej informacji na temat Dishonored znajdziecie na www.Dishonored.com.

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier