Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

24

Lip 12

Dishonored po polsku na wszystkich platformach

ZeniMax Media, część ZeniMax® Europe Limited, oraz Cenega Poland z przyjemnością informują o zawarciu umowy dotyczącej dystrybucji gry akcji FPP Bethesda Softworks pt. Dishonored™, stworzonej przez Arkane® Studios. W rezultacie Cenega dystrybuować będzie Dishonored w wersji na konsole Xbox 360®, PlayStation®3 oraz komputery PC w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech. Gra Dishonored zostanie wydana po polsku na wszystkich wymienionych platformach sprzętowych, w wersji z napisami.

Dishonored to wciągająca gra akcji FPP, która pozwala ci wcielić się w rolę motywowanego żądzą zemsty zabójcy o nadprzyrodzonych zdolnościach. Używając elastycznego system walki, kreatywnie eliminuj swoich wrogów łącząc nadnaturalne zdolności, bronie i niecodzienne gadżety, które masz do swojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną ciemności lub bezlitośnie atakuj ich twarzą w twarz. Rezultat każdej misji zmienia się zależnie od wyborów, jakich dokonujesz.

Akcja Dishonored rozgrywa się w Dunwall, industrialnym mieście wielorybniczym gdzie w mrocznych zaułkach dziwna, inspirowana steampunkiem technologia koegzystuje z mocami nie z tego świata. Byłeś najbardziej zaufanym strażnikiem cesarzowej. Zostałeś wrobiony w jej morderstwo i płoniesz żądzą zemsty – stajesz się niesławnym zabójcą znanym jedynie z przerażającej maski, która stała się twoją wizytówką. W czasach niepewności, gdy miasto nawiedza plaga a rządzący miastem uzbrojeni są w industrialne technologie, mroczne siły spiskują, by obdarzyć Cię zdolnościami wykraczającymi poza możliwości zwykłych ludzi – lecz jakim kosztem? Prawda kryjąca się za zdradą, która cię dotknęła, jest brudna jak wody otaczające miasto, a życie, które niegdyś miałeś zniknęło na zawsze.

Data europejskiej premiery Dishonored została ustalona na 12 października 2012.

Więcej informacji o Dishonored znajduje się na www.Dishonored.com.

Więcej informacji o Bethesda Softworks znajduje się na http://www.bethsoft.com
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier