Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Lip 11

Dragon Age 2: Dziedzictwo – premiera pierwszego DLC!

Fani gry Dragon Age 2 doczekali się pierwszego pełnoprawnego dodatku!
A co w nim?

„W DA II Dziedzictwo bezwzględny kartel przestępczy czyha na życie Hawke’a, a zadaniem gracza jest położenie kresu jego morderczym zakusom. Aby tego dokonać, trzeba będzie opuścić mury miasta Kirkwall i udać się na wyprawę, u której kresu znajduje się skrywana dotąd mroczna tajemnica. W trakcie wyprawy gracz stworzy nową, posiadającą pełny potencjał ulepszeń broń odpowiednią dla wybranej klasy, będzie staczać wielkie bitwy z nowymi stworami i stanie twarzą w twarz z przerażającą istotą z zamierzchłych czasów, tak złą i potężną, że Szarzy Strażnicy przez tysiąclecia trzymali ją w ukryciu. Grę w Dragon Age II Dziedzictwo można rozpocząć z dowolnego punktu kampanii Dragon Age II, udając się do domu Hawke’a.

W Dragon Age II wcielamy się w rolę Hawke’a, uciekiniera ze swojej ojczyzny, który przeżył jej zniszczenie i został Bohaterem Kirkwall. Legenda o dojściu Hawke’a do władzy, spowita mgłą tajemnicy i domniemań, jest osnową fabuły obejmującej 10 lat historii świata Dragon Age. Gracz będzie stopniowo odkrywał kolejne jej karty, pozyskując zaprawionych w walce towarzyszy broni, dokonując trudnych wyborów moralnych i zdobywając fortunę, sławę oraz trwale zapisując się w historii Thedas.

„Dziedzictwo”  to pierwszy duży dodatek fabularny do gry Dragon Age II, wprowadzający m.in. szereg nowych lokacji oraz nieznanych dotąd wrogów. Rozszerzenie dostępne jest na PC,  Mac® (w cenie 800 Punktów BioWare), XboxLIVE® (800 Microsoft Points) oraz PlayStation® Network (w cenie ok. 36 PLN).”

My zaś zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu gdzie już wkrótce pojawi się recenzja „Dziedzictwa
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier