Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Sie 12

Dragon Ball Z for Kinect w planie wydawniczym Cenega!

Czyli gratka dla wszystkich fanów Dragon Ball!!

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI PARTNERS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra Dragon Ball Z For Kinect™. Gra zostanie wydana w październiku 2012 w wersji na konsolę Xbox 360®.

Akcja i grywalność klasycznego uniwersum Dragon Ball Z spowoduje, że zanurzysz się w rozgrywce jak nigdy dotąd. W tej najlepszej dotąd odsłonie serii, nauczysz się jak za pomocą własnego ciała wykonać ponad 100 ruchów, włącznie z legendarnym Kamehameha.

Dragon Ball Z For Kinect™ zawiera ikoniczne postaci, słynne ataki i epickie bitwy wiernie odtworzone w oparciu o oryginalną mangę. Gra pozwoli graczom uwolnić swojego wewnętrznego Super Saiyana bez pośrednictwa kontrolera! Fani dostaną także prezent w postaci nowego materiału anime po raz pierwszy dostępnego w USA i Europie, a także ponad 50 grywalnych postaci, w tym jedną zupełnie nową. W oparciu o sensory Kinect, Dragon Ball Z For Kinect™ wspierać będzie także funkcjonalność kodów QR, które pozwolą fanom na odblokowywanie postaci i ulepszeń w grze.

Wybierając między trybami “Story Mode” i “Score Attack”, po raz pierwszy w trybie FPP, gracze będą cieszyć się bitwami i śledzić historię Dragon Ball’a. Bitwy ukazane w stylu anime wymagają od gracza, by ruszał się tak samo jak jego postać i wykonywał te same ataki i ruchy co w konkretnej scenie. Dzięki temu łączą animowane filmiki i kontrolowanie walki pozwalając doświadczyć epickich walk z bossami jak nigdy dotąd. Pokonaj przeciwników w trybie „Score Attack” w bitwach 1 na 1 by zdobyć jak najwyższy wynik!

Dragon Ball Z® for Kinect™ dostępne będzie w październiku tego roku. By uzyskać więcej informacji o grze, odwiedź www.namcobandaigames.eu orazwww.facebook.com/DBZ.videogames.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier