Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Sie 12

Dragon’s Dogma – nowe demo & konkurs

Capcom z przyjemnością informuje, że od przyszłego tygodnia dostępne będzie zupełnie nowe demo, dla tych, którzy nie doświadczyli jeszcze innowacyjnego RPG Dragon’s Dogma. Tylko dla właścicieli PlayStation 3, demo będzie zawierać Prolog gry, a w nim dostęp do opcji szczegółowej personalizacji postaci jeszcze przed podjęciem zadania pokonania potężnej Hydry. Tak samo jak w oryginalnym demie, gracze będą mogli przenieść swoje dane zapisu gry do pełnej wersji gry. Demo będzie dostępne od 15 sierpnia w Europie i w północnoamerykańskim PlayStation Store 21 sierpnia.

Dodatkowo, od 9 sierpnia gracze mogą brać udział w nowym konkursie prowadzonym na stronie Pawn Community – The Gran Soren Times. Gracze będą mogli nadsyłać screeny zrobione za pomocą opcji dzielenia się zdjęciami w Dragon’s Dogma, w trzech różnych kategoriach: Najzacniejsze Panny; Najbardziej Stylowi Panowie oraz Najbardziej Unikatowi Myrmidoni. Zwycięskie zgłoszenia zostaną nagrodzone wyjątkowymi awatarami na PSN lub Xbox Live, a Pionki 18 bardzo szczęśliwych laureatów nagrody głównej – po sześciu z Europy, Ameryki Północnej i Japonii –  zostaną wystawione na pokaz w specjalnym obszarze „Specjalne Pionki” w Rift. By uzyskać więcej informacji o The Gran Soren Times, odwiedź http://game.capcom.co.jp/DD/en/top/

Na koniec, by pomóc nowym graczom cieszyć się światem Dragon’s Dogma, na PlayStation 3 oraz Xbox 360 dostępy jest update zawierający zupełnie nowy „Easy Mode”.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier