Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

31

Sie 11

Dzień Molocha nadchodzi!

Drodzy fani Neuroshimy. Zapewne wiecie, że 5 września coraz bliżej… Dzień Molocha coraz bliżej! Pora na informacje o obchodach! Będzie konkurs na prezent dla jubilata, a jubilat w zamian odwdzięczy się nagrodami. Konkurs, a raczej trzy różne konkursy! Zapraszamy do udziału. Oto szczegóły…

 

Konkurs graficzny

Z Molochem od początku było tak, że różni ludzie mieli różne jego wizje. Spory przebiegały nawet wewnątrz teamu tworzącego Neuroshimę! Nie ma co okrajać wizji – lepiej zaprezentować ich bogactwo. Ogłaszamy konkurs graficzny na ilustrację z Molochem w roli głównej. Czy będzie to konkretna maszyna, czy landszafcik ziem pod panowaniem Blaszaka, rysunek, obraz czy grafika komputerowa – z naszej strony liczcie na pozytywną obojętność: co zrobicie, będzie dobrze (o ile będzie dobre, he, he). Prace przesyłajcie do 5 września na adres szyma@wydawnictwoportal.pl jako załączniki w formacie .jpg. Te dobre wyróżnimy, a najlepszą nagrodzimy: w grę wchodzi publikacja, egzemplarz autorski oraz pakiet nagród rzeczowych: książki, dodatki RPG, gry planszowe i blistery NS Tactics.

 

Konkurs tekstowy

Drugi konkurs przeznaczony jest dla miłośników klawiatury. Zadaniem jest napisanie… neuroshimowej bajeczki. W dodatku takiej z jajami ( w sensie: twardzielską, kurzych jaj nam nie trzeba), dowcipem i, oczywiście, Molochem. Czy zamiast czerwonego kapturka wystąpi Mała Swift z Juggernautem, czy też zaprosicie nas do chatki Gangerki Śnieżki i jej siedmiu maszynoludków – to już zależy od Waszej wyobraźni. Premiujemy prace, które da się wykorzystać na erpegowym poletku! Szczegóły? Teksty nie mogą mieć więcej niż 8 tysięcy znaków (ze spacjami, bo bez spacji teksty są nieczytelne). Adres i termin jak wyżej: 5 września, szyma@wydawnictwoportal.pl. Wyróżnione prace zbierzemy we wrześniowym Gwiezdnym Piracie, a najlepsza nagrodzimy nagrodami rzeczowymi analogicznymi do tych z konkursu graficznego.

 

Quiz

W sam dzień urodzin ruszy także na facebookowej stronie Neuroshimy konkurs quizowy. Czy klasyczny zestaw pytań i nadzieja, że udzielicie na nie prawidłowych odpowiedzi. Będzie podchwytliwie, niecnie i podstępnie, ale będą też fajne nagrody, więc karma wyjdzie na zero. Zapraszamy na Molochową imprezę!

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Źródło: Wydawnictwo PortalWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier