Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Sie 11

Dziś premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości! A my mamy dla Was mały prezent od Cenegi!

26.08.2011, WarszawaCenega, wyłączny partner firmy Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, iż już dziś swą premierę, zgodnie z resztą Europy, ma długo oczekiwana gra Deus Ex: Bunt Ludzkości. Ta wyjątkowa produkcja została zlokalizowana kinowo (polskie napisy, angielskie dialogi) na wszystkich platformach sprzętowych – komputerach osobistych PC z Windows oraz konsolach Xbox 360 i Playstation3

Deus Ex: Bunt Ludzkości, będący powrotem jednej z najlepiej ocenianych, kultowych serii w historii gier komputerowych jest grą RPG nastawioną na akcję, oferującą wiele dróg, którymi można osiągnąć wyznaczone cele. Gra opowiada historię Adama Jensena – człowieka, który wbrew własnej woli został poddany zabiegowi wszczepienia cybernetycznych implantów i wrzucony w sam środek światowego spisku.

Deus Ex: Bunt Ludzkości rozgrywa się w świecie niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znajduje się w punkcie przełomowym swojej historii. Oferując graczom możliwość ukończenia gry na wiele, zróżnicowanych sposobów, Deus Ex: Bunt Ludzkości rzuca wyzwanie utartym schematom rozgrywki i zapewnia intensywne doświadczenia w świecie, w którym każdy wybór ma swoje konsekwencje.

Po więcej informacji odnośnie Deus Ex: Bunt Ludzkości odwiedź oficjalną stronę gry (również w języku polskim) www.deusex.com i przyłącz się do buntu na www.facebook.com/DeusEx.

Przypominamy również o konkursie dla fanów Deus Ex, którego nagrodą główną jest 24-calowy monitor firmy iiyama z motywami graficznymi z gry. Więcej szczegółów dotyczących konkursu zostanie podanych na stronie www.zaprojektowanedlagraczy.pl od 26 sierpnia.

Charakterystyczne cechy:

  • Polska, kinowa wersja językowa na wszystkich platformach sprzętowych – PC z Windows, Xbox 360 i Playstation3.
  • Legenda odrodzona: oczekiwany Deus EX® powraca, aby dać graczom niezapomniane wrażenia
  • Unikatowe połączenie akcji i RPG: wyjątkowa kombinacja naładowanej akcją walki na bliski dystans, widowiskowe wykańczanie przeciwników wraz z mnogością ścieżek rozwoju bohatera oraz modyfikacji broni do własnych potrzeb
  • Otwarta struktura: przechodź misje tak jak chcesz za pomocą walki, hakowania, skradania się lub zdolności retorycznych. Każda droga jest dobra, każda droga jest inna.
  • Wybory i konsekwencje: żyj w świecie, który reaguje na Twoje poczynania, rozliczne możliwości czekają na Ciebie, a każda podjęta decyzja będzie miała konsekwencje w dalszej przygodzie.
  • Wyjątkowa oprawa artystyczna: dzięki unikatowej oprawie graficznej i dźwiękowej jeszcze lepiej wtopisz się w cyber-renesansowy styl gry.
  • Zwiedzaj świat: Podróżuj do wielu charakterystycznych miejsc na kuli ziemskiej, każde ż nich charakteryzuje się swoim odrębnym stylem i klimatem

 

A na koniec czas na prezent!

Kod zniżkowy na pecetową wersję gry Deus Ex:Bunt Ludzkości do wykorzystania w sklepie Muve.pl

DEUSEX-MUVEPL-2011

Przyjemnego grania!

Źródło: CenegaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier