Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

28

Sie 13

DZIŚ PREMIERA FINAL FANTASY XIV: A REALM REBORN!

FFXIV_PC_ININ_EXP.indd Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że od dziś serwery gry Final Fantasy XIV A Realm Reborn stanęły otworem dla wszystkich graczy żądnych przygód! Tytuł dostępny jest na PlayStation 3 i PC z Windows. Każde zakupione pudełko zawiera abonament zapewniający 30-dniowy dostęp do gry od momentu aktywacji. W wybranych sklepach z grami można nabyć karty prepaid z abonamentem na 60 dni.

 

Zdobądź przyjaciół w bitwie, dosiądź chocobo, lataj statkami powietrznymi i stwórz swoją własną historię w krainie Eorzea! Wyrusz samodzielnie lub skorzystaj z pomocy przyjaciół, aby wypełniać epickie misje, walczyć z potworami znanymi z serii Final Fantasy, zdobywać unikalne umiejętności i uzbrojenie. Wszystkie klasyczne elementy z serii, którą znasz i kochasz czekają!

 

Cechy gry:

 

·         Najlepsze elementy z przebogatej serii Final Fantasy, w tym: chocobos i moogles, Crystal Tower, Magitek Armour i Cait Sith.

·         Unikalny system tworzenia postaci, który pozwala w każdym momencie na zmianę jednej z  dziewiętnastu różnych klas poprzez  zmianę uzbrojenia. Rozwijaj swoją postać jak chcesz, w dowolnym kierunku, w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.

·         Doświadcz dynamicznie zmieniających się wydarzeń dzięki systemowi  Full Active Time Events (F.A.T.E.) Weź udział w przygodach w tym otwartym świecie i pomóż go kształtować.

·         W niezwykle wizjonerskim świecie Final Fantasy możesz wybrać z wielu wspaniałych i zróżnicowanych klas i charakterów postaci. Jaki styl walki przyjmiesz zależy tylko od ciebie.

·         Możliwość  pełnej gry cross-platformowej pomiędzy PlayStation 3 i PC z systemem Windows.

 

W wybranych sklepach poza standardową edycją dostępna jest też Edycja Kolekcjonerska w skład której wchodzą:

 

·         Gra Final Fantasy XIV A Realm Reborn.

·         Sztuka krainy Eorzea  „Kraina stworzona na nowo” – artbook.

·         Bonusowy dysk: The Waning of the Sixth Sun – dowiedz się więcej o historii krainy Eorzea oraz erze Seventh Umbral.

·         Dźwięki krainy Eorzea  – soundtrack.

·         Token bezpieczeństwa.

·         5 ekskluzywnych kart z grafiką.

·         Dodatkowa zawartość w grze:

o   Hełm wojownika światła – dzięki niemu Twoja postać będzie wyglądać jak jeden ze słynnych wojowników światła.

o   Chowaniec mini Behemot – przywołaj tą uroczą i zarazem straszną miniaturową wersję Behemota.

o   Wierzchowiec Coeurl  – tylko najodważniejsi wojownicy są w stanie ujarzmić i dosiąść potężnego Coeurla. Potwierdź swoje męstwo dzięki temu wspaniałemu wierzchowcowi.

o   Zbroja Behemoth dla Chocobo – zmień wygląd swojego Chocobo dzięki przerażającej zbroi Behemota i zaszarżuj w bitwie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier