Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

21

Paź 11

DZIŚ PREMIERA GRY THE CURSED CRUSADE: KRUCJATA ASASYNÓW!

Cenega, oficjalny partner dtp entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów. Fabuła przenosi graczy do Europy u schyłku XII wieku, kiedy to trwają przygotowania do kolejnej wyprawy krzyżowej.

 

Krucjata Asasynów zawiera 36 misji, których akcja odbywa się w pieczołowicie odwzorowanych realiach średniowiecznej Europy. Doskonała oprawa graficzna pozwala w pełni cieszyć się zarówno systemem walki i złożonymi ciosami bohaterów jak i widokiem historycznych miejsc – np. bizantyjskiej świątyni Hagia Sophia. Krucjata Asasynów to osadzona na przełomie XII i XIII wieku historia dwóch żołnierzy – młodego Templariusza Denza de Bayle i hiszpańskiego najemnika Estebana.Przemierzają oni Europę wraz z rycerstwem wezwanym przez Papieża Innocentego III do udziału w IV Krucjacie. Obaj skrywają też mroczny sekret – ciąży na nich potężna klątwa. Daje im ona nadludzkie moce, dzięki czemu bohaterowie są niezrównanymi wojownikami, ale korzystając z nich, coraz bardziej zbliżają się do bram piekielnych. Udział w krucjacie jest więc dla nich jedyną szansą na odkupienie dusz.

 

Gra umożliwia wcielenie się w Denza w trybie single player i wydawanie rozkazów prowadzonemu przez AI towarzyszowi, bądź połączenie sił ze znajomym poprzez Internet lub na podzielonym ekranie i rozegranie gry w trybie współpracy.

 

Więcej informacji na temat gry dostępnych jest na oficjalnej stronie gry.

 

Główne cechy:

 

  • ·         Dołącz do krucjaty i wyrusz na wyprawę po odkupienie w czasie jednego z najsłynniejszych wydarzeń w historii świata.
  • ·         36 misji, które przyniosą ogień, zniszczenie i śmierć do wiernie odwzorowanych miast średniowiecznej Europy.
  • ·         Przekształcanie otaczającego świata w płonącą wizję piekła zwiększa siłę bohatera oraz jego zdolność postrzegania rzeczy ukrytych przed zwykłymi śmiertelnikami.
  • ·         Rozgrywka online lub na podzielonym ekranie pozwolą dwóm graczom ramię w ramię wziąć udział w krucjacie.
  • ·         Oparty o walkę wręcz silnik pozwala na wykonywanie ponad 400 różnych ataków (w tym 100 ciosów kończących) z użyciem 130 rodzajów broni.
Źródło: CenegaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier