Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Lis 11

Dziś premiera gry The Elder Scrolls V: Skyrim!

Bethesda Softworks® wraz z wydawcą ZeniMax® Media, oraz firmą Cenega z przyjemnością informują, że już dziś ma miejsce premiera długo wyczekiwanej epickiej gry fantasy RPG od studia Bethesda Softworks, The Elder Scrolls® V: Skyrim™. Gra została wydana na komputery PC w podwójnej wersji językowej – angielskiej i polskiej do wyboru. Zarówno edycje konsolowe, jak i na komputery PC zawierają mapę świata gry, natomiast edycja PC dodatkowo zawiera płytę ze ścieżką dźwiękową z gry.

 

The Elder Scrolls® V: Skyrim™ jest kolejnym tytułem osadzonym w świecie wielokrotnie nagradzanej serii Elder Scrolls i zarazem kontynuacją Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion®.  Skyrim na nowo definiuje epickie gry fantasy o otwartym świecie powołując do życia ogromny, wirtualny świat, który gracz może odkrywać w sposób jaki jemu najbardziej odpowiada.

 

Skyrim gracze trafiają do pogrążonego w chaosie Imperium Tamriel. Wielki Król krainy Skyrim został zamordowany. Klany zawiązują sojusze, a roszczenia wobec tronu są coraz częściej wysuwane. W środku tego konfliktu budzi się pradawne zło stanowiące dużo poważniejsze zagrożenie. Smoki, istoty dawno zaginione w świecie Elder Scolls, powracają do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium wisi na włosku, kiedy lud czeka przepowiedzianego zbawcę, Smocze Dziecię, który włada mocą Zew Smoków i jako jedyny będzie mógł kroczyć pośród nich.

 

Polska wersja Skyrim na PC zawiera pełną lokalizację z udziałem takich znamienitych polskich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski. Zdjęcia aktorów do wykorzystania w publikacjach w załączeniu.

 

Więcej informacji o Skyrim dostępne jest na stronie: www.ElderScrolls.com
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier