Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Maj 11

EONA. Ostatni lord Smocze Oko

Pamiętacie kiedy jakiś czas temu na łamach naszego serwisu pojawiła się recenzja książki „EON: Powrót Lustrzanego Smoka”?

Przedstawiamy Wam długo wyczekiwaną kontynuację najlepszej powieści fantasy 2008 roku.
Powrót do orientalnej krainy pod panowaniem Niebiańskich Smoków. Czy uda się Eonie pokonać wszelkie przeciwności losu i stawić czoła wszystkim niebezpieczeństwom? Czy w smoczym Imperium zapanuje wreszcie pokój?
Czy to koniec jej niesamowitych przygód?

Imperium Niebiańskich Smoków – od prawieków chronione przymierzem z dwunastoma duchowymi bestiami – chwieje się w posadach, gdy krwawy zamach stanu wynosi na tron fałszywego cesarza Sethona. Po śmierci dziesięciu lordów Smocze Oko tylko Eona, pierwsza od pięciuset lat kobieta w statusie lorda Smocze Oko, może ocalić kraj przed zagładą dzięki więzi z Lustrzanym Smokiem. Jednakże moc płynąca ze zjednoczenia z niebiańskim zwierzęciem nieoczekiwanie stanowi śmiertelne zagrożenie, gdy do głosu dochodzi siła ludzkiej natury: żądza władzy, zdrada, miłość i pożądanie…

Eona” to wspaniała powieść dla młodzieży i dorosłych. Tytuł ten aż kipi od niesamowitych przygód i zwrotów akcji. Stanowi też znakomite dopełnienie pierwszego tomu i zarazem prawdziwy popis kunsztu pisarskiego autorki, która eksponując w fabule to, co dotąd było tajemnicą, jednocześnie przesuwa w sferę zagadek sprawy pozornie dla czytelnika oczywiste… Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników fantasy na najwyższym poziomie!

Źródło: Wydawnictwo TELBITWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier