Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Maj 11

Fabryka Słów na Warszawskich Targach Książki

Tegoroczne Warszawskie Targi Książki zbliżają się wielkimi krokami, czas zatem najwyższy żeby uporządkować nieco informacje od naszego zaprzyjaźnionego wydawnictwa. Tak jak przy każdej większej imprezie literacko – księgarskiej tak i tym razem w Warszawie nie zabraknie Fabryki Słów. Na początku smutna, a zarazem radosna wiadomość. Niestety, ale Andrzej Pilipiuk nie zaszczyci Nas swoja obecnością podczas tegorocznych targów, ale powód tego stanu rzeczy jest bardzo mocny. Oto bowiem nasz Wielki Grafoman odlicza tygodnie do narodzin dziecka J W związku z tym, że termin wypada już niedługo rzeczą oczywista jest to, że Pan Andrzej ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

A teraz może z innej beczki, czyli kto będzie na tej imprezie. Plany przedstawiają się następująco:

Sobota:

13.30 – Dariusz Domagalski

15.00 – Maja Lidia Kossakowska i Jarosław Grzędowicz

Niedziela:

10.00 – Tomasz Kołodziejczak

11.00 – Marcin Mortka

13.00 – Andrzej Ziemiański

Dodatkowo Tomasz Kołodziejczak poprowadzi jeszcze dwa inne spotkania. W piątek między 14.00-15.00 w sali Gagarina poprowadzi prelekcję pt. „Komiks historyczny”, z kolei w niedzielę w sali Puszkina będzie miała miejsce premiera komiksu „Morowe panny” z serii „Powstanie Warszawskie”, gdzie również obecny będzie pan Tomasz.

A teraz coś specjalnego. W sobotę o 17.00 będziemy mogli spotkać się z pionem marketingowym wydawnictwa i pogadać troszkę o fabrycznej produkcji książkowej. Jak zapowiada Fabryka nie zabraknie niespodzianek, prezentów, oraz… słodkości J

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 12-15 maja na Warszawskie Targi Książki w Pałacu Kultury i Nauki. Fabryka Słów, wraz ze swoim dystrybutorem Firmą Olesiejuk będzie urzędowała w sektorze A, na stoisku 124.

Oczywiście PodGk wpadnie się przywitać ;)
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier