Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

4

Paź 12

Falkon 2012 – Przedpłaty, bonusy i noclegi!

Podręcznik Midnight dla pierwszych 150 osób, które dokonają przedpłaty na Falkon 2012!


Informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchamiamy przedpłaty. Tak jak w zeszłym roku przedpłata oznacza możliwość szybszej akredytacji na miejscu oraz jest warunkiem możliwości rezerwacji płatnego noclegu*. Ponadto pierwsze 150 osób, które uiszczą przedpłatę, otrzyma podręcznik do systemu Midnight wydanego przez Wydawnictwo Galakta!

Aby dokonać rezerwacji, należy zalogować się w systemie https://rezerwacje.cytadelasyriusza.org/. Sama rezerwacja polega na kliknięciu przycisku „Zarezerwuj” i nie wymaga dalszego komentarza, poza tym, że trzeba ją następnie opłacić przelewem :)

Istnieje możliwość wykupienia wejściówki zarówno na sam festiwal Falkon jak i Falkon + Targi 3D – 3D POLAND 2012. Pierwsza opcja to koszt 40 zł, druga –50 zł. Prosimy o chwilę namysłu przed wyborem, ponieważ nie przewidujemy zmiany rodzaju wykupionej wejściówki.

Noclegi podczas festiwalu Falkon 2012


W tym roku zarezerwowaliśmy dla uczestników miejsca w następujących lokalizacjach:

Na załączonej mapie przedstawione są wszystkie lokalizacje wraz z trasą dojazdu na miejsce festiwalu. Cena noclegu w każdej z nich to 40 zł za dobę dla jednej osoby, niezależnie od wielkości pokoju. Preferowane są kilkuosobowe rezerwacje dwudniowe, tak by w jednym pokoju znalazła się grupa znajomych. Z zeszłych lat wiemy, że i Wy preferujecie takie rozwiązanie :)

Możliwość wyboru konkretnej lokalizacji uzależniona jest od dostępności miejsc, w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Po założeniu konta w systemie (twórcy programu) lub opłaceniu przedpłaty (pozostali) szefowie grup proszeni są o kontakt na adres: rezerwacje[małpa]cytadelasyriusza.org. Płatność za nocleg uiszczana będzie na miejscu, osobie wyznaczonej przez organizatorów lub bezpośrednio w wybranej lokalizacji.

Oprócz wymienionych lokalizacji istnieje możliwość rezerwacji miejsca w hotelu Dom na Podwalu. W tym przypadku obowiązuje cennik hotelu: http://domnapodwalu.pl/tanie-noclegi-lublin. Procedura jak wyżej. Ponadto, jeśli ktoś szuka noclegu tańszego niż powyższe, to polecamy akademiki Politechniki Lubelskiej i UMCS-u. Niestety znajdują się one w dalszej odległości od miejsca festiwalu i w ich przypadku nie zdecydowaliśmy się nie pośrednictwo w rezerwacji miejsc.

*Opłacenie przedpłaty jest jednym z warunków rezerwacji płatnego noclegu. Drugim, alternatywnym, jest fakt bycia twórcą programu – przy czym twórcy programu także proszeni są o założenie konta w systemie, ze względu na łatwość późniejszego zebrania danych i wydrukowania list.

Już wkrótce więcej informacji o festiwalu, więc zaglądajcie częściej na www.falkon.co :)

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier