Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

24

Wrz 14

FALKON ATAKUJE KONKURSAMI!

 

Do ciągle rosnącej puli nagród rzeczowych od naszych sponsorów postanowiliśmy w czterech konkursach, odbywających się w tym roku na Falkonie, dołączyć nagrody finansowe o łącznej wartości 3000 zł.


Konkurs Odlotowych Strojów KOSplay

Drugi raz w programie Falkonu znalazł się konkurs strojów. Może wziąć w nim udział każdy – zarówno indywidualnie, jak i grupowo – kto przygotuje i w ciekawy sposób zaprezentuje kostium przedstawiający postać z popkultury – bohatera komiksu, gry, filmu, książki, mangi lub anime. Zgłoszenia można nadsyłać do końca października. Zdobywca Grand Prix, oprócz nagród rzeczowych otrzyma nagrodę finansową w wysokości 750 zł.

Więcej szczegółów i regulamin Kosplay.


Larpy Najwyższych Lotów

Druga edycja konkursu skierowanego do twórców larpów. Motywem przewodnim jest hasło „Luke, I’m Your Father”, a uczestnicy mają za zadanie stworzyć larpa, który będzie adaptacją istniejącego dzieła kultury. W jury zasiądą znani i uznani twórcy gier i gracze z całej Polski. Autor zwycięskiej gry – oprócz statuetki, wpisu do Księgi Larpów Najwyższych Lotów i nagród rzeczowych – zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 750 zł.

Więcej szczegółów i regulamin Larpów Najwyższych Lotów.


NEЯD – konkurs dla graczy

Już po raz czwarty w trakcie Falkonu w ramach bloku poświęconego grom fabularnym odbędzie się konkurs NEЯD, w którym wyłoniony zostanie najlepszy gracz RPG. Wystartować może każdy: zarówno ci, którzy chcą się sprawdzić, jak i ci, którzy chcą się świetnie bawić podczas sesji u najlepszych Mistrzów Gry, wystarczy w trakcie festiwalu zapisać się na jedną z sesji eliminacyjnych. Wyłoniony spośród biorących udział najlepszy gracz, otrzyma walutę festiwalową oraz 750 zł.

Więcej szczegółów i regulamin NEЯDa.


Drużynowe Mistrzostwa Gier Planszowych

Po raz kolejny miłośnicy gier planszowych będą mogli wystartować o medal wDrużynowych Mistrzostwach Gier Planszowych. 3-5 osobowe drużyny zmierzą się w pięciu turniejach. Grami, w których przyjdzie im rywalizować, będą w tym roku: Osadnicy z Catanu, Eclipse, Agricola, Puerto Rico oraz Small World. Do puli nagród zwycięskiej drużyny dołączamy 750 zł w gotówce.

Więcej szczegółów i regulamin Drużynowych Mistrzostw Gier Planszowych.

 

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier