Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Paź 12

Falkon coraz bliżej

W tym roku po raz drugi w trakcie Festiwalu Fantastyki Falkon obędzie się Mad Days, impreza w pełni poświęcona grom bitewnym, figurkom i hobby jakim jest wargaming. Pierwsza edycja tej pionierskiej imprezy spotkała się z pozytywnym odbiorem, co dodało nam chęci do kontynuowania naszych prac.

Co czeka Was na Mad Days 2012? Po pierwsze to co gracze lubią najbardziej czyli turnieje. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności w takich grach jak Warhammer Fantasy BattleWarhammer 40kUmbra TurrisMordheim,Infinity czy Ogniem i Mieczem.

Ci, którzy chcieli by wejść w świat gier bitewnych lub poznać zasady nowych gier będą mieli ku temu okazję podczas licznych pokazów gier, które będą odbywać się przez cały czas trwania imprezy. Do tego konkursystoiska producentów gier i wiele innych atrakcji. Podczas imprezy odbędzie się również trzecia edycja Master of Imagination – jednego z największych i najważniejszych konkursów malarskich (i rzeźbiarskich) w naszym kraju.

Jeśli malujecie lub rzeźbicie możecie przywieźć swoje prace by pochwalić się nimi przed szeroką pu

blicznością. Jeśli nie malujecie również warto nas odwiedzić by obejrzeć wspaniałe dzieła rąk innych artystów. Będziecie mieć również okazję by podszkolić swoje umiejętności i podpatrzeć techniki najlepszych polskich malarzy podczas prowadzonych przez nich warsztatów. Jeśli interesują Was gry bitewne nie może zabraknąć Was w Lublinie w dniach 23-25 listopada. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić Wam jak najwięcej atrakcji i rozwijać program imprezy. Jeśli macie jakieś propozycje, chcielibyście nam pomóc lub poprowadzić pokazy jakiejś gry dajcie nam znać.

Konkurs!

Poza tym, macie kolejną szansę puścić wodze fantazji i zadrwić z pecha! Potłuczone lustro, rozsypana sól, przejście pod drabiną, to tylko kilka przykładowych nielichych przygód Licha. W jaki inny sposób fatum może objawić się w życiu naszego futrzastego przyjaciela? Masz jakiś pomysł? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie na peszek… pasek komiksowy!Wszyscy już o tym piszą, więc pamiętaj – Falkon 2012 odbędzie się już 23-25 listopada 2012!

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier