Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

28

Wrz 11

Falkon-owy Armagedon – Teomachia odwołana!

To, do czego doszło, przeszło ludzkie pojęcie. Wojna Bogów przybrała wymiar, jakiego tylko bogowie przeznaczenia mogli się spodziewać. Opętani przez siły nieczyste wyznawcy rozpętali piekło!

W przeciągu kwadransa cała idea wojny bogów runęła w gruzach i dalsze głosowanie przestało mieć jakikolwiek sens. Najwyraźniej jeden z wyznawców Morrigan wziął sobie do serca hasło „po trupach do celu” i korzystając z sobie tylko znanych metod, znalazł sposób, aby w niecałe 15 minut oddać ponad 3700 głosów (sic!).

Ogłaszając Teomachię, bogowie chcieli jak najszerszej rzeszy wyznawców dać możliwość wyrażenia swojego poparcia bez konieczności rejestracji, wypełniania formularzy, przesyłania maili, zakładania kont w serwisach społecznościowych – za pomocą jedynie dwóch kliknięć. Jest nam niezmiernie przykro, że boska idea roztrzaskała się o bruk ludzkiej rzeczywistości. Że ktoś postanowił wykorzystać nieczyste zagrania z piekła rodem, zepsuć zabawę wszystkim głosującym i wywołać gniew wszystkich bogów, z Morrigan na czele!

W zaistniałej sytuacji bogowie zaprzestali walki i zawarli przymierze, uniemożliwiając śmiertelnikom dalsze głosowanie. Ich decyzja o plakacie Falkonu zostanie ogłoszona niebawem. Pozostaje nam jedynie napiętnować niecne praktyki i czekać z pokorą na decyzję bóstw.

Źródło: Falkon 2011Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier