Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

23

Wrz 11

Falkonowy Konkurs

Od wieków bogowie ukazywali się ludziom. Czasem w ludzkiej skórze, innym razem przybierając kształt zwierząt albo pod postacią nienaturalnych zjawisk. Nieliczni dostąpili zaszczytu, by oglądać ich boskie oblicza, inni musieli zadowolić się mglistymi obrazami w swojej głowie i malowidłami stworzonymi przez śmiertelnych.

Czy ludzka ręka może odmalować boskie oblicze? Czy jest w stanie oddać bijący od niego majestat i moc? Wierzymy, że tak! Jeśli jesteś tego samego zdania – to konkurs właśnie dla Ciebie!

Wystarczy, że dowolną techniką przedstawisz wizerunek bóstwa, scenę albo historię z wybranej mitologii i prześlesz ją do nas, a oprócz nieśmiertelnej sławy, publikacji na stronie internetowej festiwalu, w galerii na Facebooku, a także w informatorze możesz wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Falkon, gadżety i walutę konwentową.

Własnoręcznie wykonane prace należy przesyłać w wersji elektronicznej (pliki .jpg, .png, .gif, min. 10×10 cm, 300 dpi) na adres badowski.krzysztof@gmail.com w tytule wpisując: HIEROFANIA – KONKURS PLASTYCZNY, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji. Na zgłoszenia czekamy do 9 października – a zatem czasu jest niewiele.
Wyniki zostaną ogłoszone 12 października. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac!

Niech bogowie ześlą Wam wenę i prowadzą Wasze pędzle, kredki, ołówki i rysiki!

 

Źródło: FalkonWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier