Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Lut 12

Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne

Fallout New Vegas: Wydanie Kompletne w planie wydawniczym firmy Cenega.

Bethesda Softworks® wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują o planowanym na 10 lutego, równolegle z całą Europą, wydaniu gryFallout New Vegas: Wydanie Kompletne. Poza samą grą Fallout New Vegas wydanie zawierać będzie dodatki DLC: Krwawa Forsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świataoraz Droga Przez Pustkowiaktóre pozwolą graczom w pełni cieszyć się wszystkim co New Vegas może zaoferować. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić rozgrywkę gracze będą mogli wykorzystać unikatowe bronie i rodzaje amunicji oraz receptury zawarte w dodatkach Wyposażenie Kuriera oraz Arsenał Zbrojmistrzów. Gra wydana zostanie na komputery PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 w angielskiej wersji językowej.
Fallout New Vegas to po Fallout 3 – Grze Roku 2008 – kolejna część uwielbianej serii. Tym razem gracz zawita do miasta New Vegas – miejsca idealnego dla marzycieli i desperatów, podzielonego przez zwalczające się frakcje, które rywalizują o wpływy w tej oazie pośród pustyni. To miejsce, gdzie odpowiednia osoba, z odpowiednią spluwą może utorować sobie pozycję i przy okazji zrobić śmiertelnego wroga. Albo dwóch.

 

Wydanie Kompletne zawierać będzie wszystkie 6 dodatków DLC:

·         Krwawa Forsa – w tym dodatku bohatera, w brew swojej woli, zmuszony jest do odzyskania legendarnego skarbu Kasyna Sierra Madre, we współpracy z trzema innymi mieszkańcami pustkowi. Życie bohatera  na odkrywanych w Krwawej Forsie terenach jest ciągle zagrożone przez nowych wrogów i wyzwania, którym musi sprostać. Do gracza należy rozegranie swoich kart tak, by przeżyć.

·         Szczere Serca – fabuła opowiada o wyprawie w niezbadane pustkowia Parku Narodowego Zion w Utah, gwałtownie przerwanej przez napaść wędrownych plemion. Zadaniem gracza jest przedrzeć się z powrotem do Mojave z terenów objętych wojną między plemionami oraz konfliktem misjonarzy z Nowego Kanaan i tajemniczego Popielca. Los Zionu leży w rękach gracza.

·         Smutki Starego Świata – fabuła dodatku przenosi gracza na opuszczone bezdroża pustyni Mojave, gdzie dowiaduje się, że jest jedyną nadzieją na uratowanie grupy naukowców znanej jak „Think Tank”. Naukowcy zajmują tajemnicze laboratorium badawcze i jeden z ich eksperymentów wymknął się im spod kontroli, tworząc nowych, śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

·         Droga Przez Pustkowia – dodatek koncentruje się na postaci Ulyssesa, Kuriera, który odmówił dostarczenia Platynowego Żetonu na początku przygody z Fallout New Vegas. Gracz ma unikalną szansę poznania motywów czynów Ulyssesa, ale musi w tym celu udać się do kanionów Rozpadliny, targanych huraganami i trzęsieniami ziemi. Tylko od gracza zależy, czy odważy się tam udać w poszukiwaniu prawdy o Kurierze.

·         Wyposażenie Kuriera –  dodatek zawiera 4 zestawy ekwipunku dostępne wcześniej tylko w opcji pre-order: Klasyczny, Najemnika, Plemienny oraz Eskorty Karawany. Każdy z nich zawiera unikalne bronie, ekwipunek i cechy które pomogą graczom w ich wędrówkach

·         Arsenał Zbrojmistrzów – dodatek zwiększa ilość unikatowych broni, modyfikacji uzbrojenia, rodzajów amunicji oraz planów tworzenia ekwipunku jakie znaleźć można na pustyni Mojave.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier