Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Kwi 11

Flashback 2 od jutra w sprzedaży!

Kiedy ktoś rąbnie Ci portret babci, to jest to kradzież.  Gdy okradnie słynne muzeum, mamy skok stulecia. A co, jeżeli komuś do rąk przykleja się 20 wieków najlepszego w dziejach ludzkości malarstwa? Pieprzone 2742 mistrzowskie płótna? Na raz?

Dobrze kombinujesz – ktoś obrobił świat. Tylko kto i po co?

Ktoś wyciął światu niezły numer. Agenci wszelkich możliwych służb z przymiotnikiem „specjalne” w nazwie kręcą się z kwikiem,  ich szefowie podskakują z wdziękiem kulawych pcheł, a szefowie tych szefów usiłując opanować palpitacje serca nerwowo rozglądają się za karafkami z koniakiem. Tak właśnie wygląda panika na tzw. wyższych szczeblach. Tymczasem On… On zastanawia się czy jego przebudzenie spowodował rozwrzeszczany telefon, czy to po prostu stara, znajoma, poranna erekcja. Owen Yeates wchodzi do akcji… Cholerny świat znowu go potrzebuje.

Tak, tak moi mili, już jutro do sklepów trafi kolejny tom przygód prywatnego detektywa Owena Yeatsa! Ciężki, znoszony prochowiec, fajek w ustach, spluwa za pasem, kapelusz na głowie, kobieta przy boku. I wszystko byłoby pięknie gdyby nagle cały świat nie postanowił uwziąć się na niego. Tym razem zagadka będzie dotyczyć sztuki a jak wiadomo, jeśli chodzi o dzieła sztuki, to Owen Yeates preferuje te spotkane w nocnych klubach… Nic dodać, nic ująć. Stary, dobry detektyw w nowej odsłonie. I to już jutro :)
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier