Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Sty 12

Fornost „Krew Numenoru”

W tym roku czeka nas jubileusz największego tolkienistycznego konwentu RPG – Fornostu. Po raz piąty gracze przeniosą się w krainy Dunedainów, by poszukiwać przygód i knuć intrygi, budować pałace i plądrować wioski, warzyć leczące mikstury i rzucać nikczemne uroki. Wszystko to w imię jedynego nadrzędnego celu – dobrej zabawy.

Do 8 lutego każdy może zgłosić własną postać, w którą chciałby się wcielić podczas dwudniowej Gry Głównej, natomiast bardziej zorienotwani w temacie mogą zabrać głos w dyskusji dotyczącej propozycji zmian w mechanice.

Na uczestników czeka kilka zmian. Dwie najważniejsze to przesunięcie daty konwentu – rozpocznie się 27 lipca a zakończy 5 sierpnia – oraz zmiana jego lokalizacji. Póki co owiana jest ona tajemnicą, wiadomo jedynie, że Fornost przybliży się w kierunku centrum kraju.

A dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Fornost:

„Fornost to konwent miłośników fantastyki, ze wskazaniem na twórczość J.R.R. Tolkiena. Tworzony jest przez osoby dobrze znające dzieła tego pisarza, dzięki czemu nie może zabraknąć akcentów rodem ze Śródziemia.

W tym roku konwent odbędzie się w dniach 15-24 lipca, w Przyszowej, nieopodal Nowego Sącza, do którego w łatwy sposób można dojechać z Krakowa, zarówno pociągiem, jak i autobusem. „

Wkrótce więcej informacji, a tymczasem zapraszamy na www.fornost.com.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier