Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Gru 10

Galakta o Władcy Pierścieni…

Na stronie Galakta.pl pojawił się bardzo ciekawy artykuł traktujący o grze karcianej Władca Pierścieni. Serdecznie zapraszam na lektury, bo jest na prawdę warto!

Mroczny cień rozciąga się nad ziemiami, pogrążając Śródziemie w ogromnej rozpaczy. W pojedynkę żaden z bohaterów nie ma najmniejszych szans w starciu z ogromną potęgą Saurona. Nadszedł czas zjednoczenia, gdyż tylko wspólnymi siłami bohaterowie Śródziemia mają szansę na odniesienie zwycięstwa w nadciągającej wojnie z Władcą Ciemności.

Władca Pierścieni: Gra karciana to karciana gra o bohaterach, wyprawach i przygodach, których akcja osadzona jest w Śródziemiu – wspaniałym świecie fantasy stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. W przeciwieństwie do pozostałych gier karcianych unikatową cechą Władcy Pierścieni jest to, że rozgrywka stanowi wspólne wyzwanie dla graczy współpracujących ze sobą. Gracze łączą swe siły w pokonywaniu niebezpiecznych wypraw i wspólnie odnoszą zwycięstwo lub ponoszą porażkę.

Pierwszym wyborem, przed którym zostaje postawiony gracz siadając do Władcy Pierścieni: Gry karcianej jest… [czytaj dalej na Galakta.pl]

Źródło: Galakta.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier