Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

14

Wrz 11

Garść informacji z Baki!

Konkurs „Kurs na 3 pytania”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, który przygotowała dla Was Szkoła Języka Chińskiego NIHAO! Główną nagrodą jest godzina zajęć w ramach kursu A0 przewidziana dla aż ośmiu osób!

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na 3 pytania.

a) Co znaczy słowo NiHao w języku chińskim?

b) Jakie jest najczęściej wypowiadane słowo w języku chińskim?

c) W którym roku wg prognoz Banku Światowego Chiny staną się największą gospodarką świata?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres e-mail: nihao@nihao.com.pl. Prawidłowo przesłany e-mail powinien oprócz odpowiedzi na pytania zawierać imię i nazwisko uczestnika, jego wiek oraz telefon kontaktowy. Pełen regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie w zakładce Konkursy Zakończenie konkursu 23 września.

Życzymy powodzenia!

 

Helperzy

Ruszyły zapisy na helperów. Jeżeli chcesz pomagać przy tworzeniu tegorocznej edycji konwentu jako helper – wypełnij formularz znajdujący się tutaj .

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres helperzy.baka[at]gmail.com.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września.

 

Ceny wejściówek

Cena wejściówki pełnej, dwudniowej to 35 zł. Przypominamy, że wszelki zniżki, które możecie otrzymać przysługują jedynie przy zakupie pełnej wejściówki. Cena biletu sobotniego to 30 zł, a cena biletu niedzielnego 20 zł. Przypominamy osobom pełnoletnim o zabraniu dowodów tożsamości, a niepełnoletnim o wypełnieniu i zabraniu formularza zgody na przebywania na terenie konwentu osoby niepełnoletniej, który to formularz jest załącznikiem do regulaminu stronie konwentu.

 

Relacja AltBay.tv

Podczas tegorocznej edycji konwentu AltBay.tv nakręci relację, na której może znaleźć się każdy z Was. Ekipa przemierzać będzie konwentowe korytarze oraz sfilmuje relację z całego cosplayu. Takie nagranie dla każdego cosplayera będzie dobrym materiałem, ukazującym trud, jaki włożył w wykonanie swojego stroju.

 

Graficy

Na podstronie o Grafikach możecie przeczytać o osobach robiących różnego rodzaju materiały graficzne na tegoroczną Bakę. Zapraszamy do odwiedzin stron naszych twórców :)

 

Konkurs A-G-W.info

Pierwsze miejsce w konkursie „Moje pierwsze spotkanie z zombie” za opowiadanie „Urząd do spraw Nieumarłych przyjmuje pierwszego interesanta” zajął Mike – otrzymuje darmową wejściówkę na konwent. Drugie miejsce zajęła Cyrograf. Za tekst „Zombie” otrzyma nagrodę za drugie miejsce ze stolika z nagrodami na konwencie. Opowiadania możecie przeczytać na naszej stronie w zakładce Konkursy. Zapraszamy do lektury!

 

Atrakcje

Plan atrakcji na stronie został uzupełniony. Przez najbliższy tydzień twórcy programu otrzymywać będą wiadomości z informacją o tym, kiedy i co prowadzą oraz o zniżkach, jakie im przysługują, Z ciekawszych punktów programu zapraszamy serdecznie na pokaz japońskiego łucznictwa kyudo, połączony z prelekcją oraz warsztatami. W tym roku sami możecie wziąć japoński łuk w swoje ręce i strzelić do tarczy pod okiem instruktorów. Start cosplayu o godzinie 20:00. Pierwsza próba przed cosplayem odbędzie się między 11:00 a 13:00 w sali Main. Próba druga przed samym cosplayem o 19:00 – również sala Main. Obecność cosplayerów na próbie jest obowiązkowa. Niestawienie się jest jednoznaczne z dyskwalifikacją uczestnika. Przypominamy, że termin zgłaszania uczestnictwa w cosplayu mija 19 września. Wszelkie informacje na temat cosplayu znajdziecie na stronie konwentu w zakładce Cosplay. W tym roku na konwent przyjedzie znane Wam już z innych konwentów Banzai Sushi. Zapraszamy do ich sali na smakowite jedzonko. Jedną z nowych atrakcji, którą przygotowaliśmy dla Was jest sala Halo 3. Tak jak w sali konsolowej, możecie spędzić tam czas, dając ujście energii przy padzie. Oczywiście poza tym zapraszamy do sali konsolowej. Z pewnością jednym z ciekawszych punktów programu będzie dla Was spotkanie z Pawłem „Mr Jedi” Musiałowskim, na które serdecznie zapraszamy. Ponadto czeka Was oczywiście wiele więcej atrakcji.

 

B.A.K.A. odbędzie się w dniach 24-25 września we Wrocławiu – Zespół Szkół Nr 18 przy Młodych Techników 58.

 

Źródło: BakaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier