Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Cze 11

Learn Yoga Instructional Dvd

Dzisiaj prezentujemy kilka nowości wśród oferty Rebel.pl. Szczególnie mocno chcemy zwrócić uwagę na The Resistance: Agenci Molocha, bard Learn Yoga Instructional Dvd zo dobrze zapowiadającej się karciance od wydawnictwa Portal. Tymczasem oddaję głos Reblowi…

Olympos

Przepięknie wydana gra twórcy Small World, którą przetestowaliśmy jeszcze zimą i się w niej zakochaliśmy. Jest to jedna z najlepszych gier opartych na listwie czasu, gdzie wykonując akcję płaci się za nią w czasie.To świetny mechanizm doskonale wykorzystany w grze, dodający jej tego rzadko spotykanego polotu. Dokładając do tego niezwykle proste zasady,  ogromną „regrywalność” (uzyskaną dzięki temu iż początkowy układ jest  zmienny, a technologie, wynalazki i idee się różnie rozkładają w czasie gry) otrzymujemy niebanalny tytuł.

Premiera gry już 21 czerwca!

7 Cudów Świata – Leader

Dodatek do doskonałej gry karcianej składający się z 40 kart, zawierających 4 nowe gildie oraz 36 nowych, białych kart „Liderów”. Na początku gry każdy z graczy bierze do ręki 4 liderów i może zagrać po jednym na początku każdej z trzech epok.

Powrót Palce w Pralce

Nareszcie są!! Genialna gra imprezowa nareszcie wróciła do sprzedaży! Wybijcie rytm „We will rock you” jeszcze raz i zobaczcie kto tym razem pierwszy pomyli znaki. Gra, wbrew pozorom, wymaga skupienia, a przy tym gwarantuje doskonałą zabawę! Serdecznie polecam :)

The Resistance – Agenci Molocha

Gra karciana The Resistance: Agenci Molocha to polska edycja jednego z największych przebojów na targach gier w Essen 2010. To nowatorska wariacja na temat znanej w Polsce gry Mafia – wariacja bez eliminacji graczy, z czasem rozgrywki około 30 minut z możliwością gry od 5 do 10 graczy! Wszystko to w klimatach Neuroshimy Hex! Gra pozwala bawić się w szerokim gronie znajomych, oferuje olbrzymią dawkę dedukcji, blefu i interakcji pomiędzy graczami. Idealna gra do plecaka.

Oczywiście zapraszam na stronę Rebel.pl. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Źródło: Rebel.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier