Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

25

Lut 12

GRAffic Club – planszówki, RPG, Karcianki – 26 lutegoGRAffic Club – planszówki, RPG, Karcianki – 26 lutego

GRAffic Club to nieodpłatny cykl spotkań poświęcony grom planszowym, fabularnym i kolekcjonerskim, które w Polsce dynamicznie zyskują na popularności. Co niedzielę, od początku października 2011, w kawiarni Między Książkami na trzecim piętrze księgarni Traffic Club, każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł zagrać w kilkadziesiąt najnowszych, i najbardziej popularnych gier planszowych, wziąć udział w sesji gry fabularnej, powymieniać się lub stoczyć pojedynek w wybraną przez siebie grę kolekcjonerską.

Gry udostępni ze swych zasobów Stowarzyszenie Avangarda będzie też możliwość przynoszenia własnych. Każde spotkanie potrwa około 5 godzin, w trakcie których specjalny zespół wolontariuszy Stowarzyszenia będzie tłumaczył zasady gier i pomagał nowicjuszom w ich pierwszych krokach na arenie przygód, strategii, wyobraźni i łamania głowy.

W godzinach 13-18 gry udostępnia Stowarzyszenie Avangarda, we własne gry można grać od 11.00 do 20.00. Wnoszone gry należy przedstawić ochronie przy wejściu do księgarni.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier