Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Mar 11

Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2

Zdobywca tytułu „Gry Roku 2010”  zabierze graczy na jeszcze jedną, śmiertelnie niebezpieczną misję.


W najdalszych, najmroczniejszych zakamarkach kosmosu, Żniwiarze przygotowują się do swego powrotu i unicestwienia wszelkiego życia organicznego we wszechświecie. Czy Komandor Shepard będzie w stanie stawić czoła największemu zagrożeniu w historii? Czy uda mu się ocalić galaktykę przed zagładą?
BioWare, twórcy gry Mass Effect 2, zdobywczyni m.in. tytułu „Najlepszej gry roku 2010”, zapowiedzieli dziś najnowsze, a zarazem ostatnie rozszerzenie drugiego rozdziału swej bijącej rekordy popularności kosmicznej trylogii. W dodatku „Mass Effect: Arrival” , które ukaże się 29 marca, gracze udadzą się wraz z Komandorem Shepardem i jego towarzyszami w ślad za tajnym agentem, który wszedł w posiadanie niepodważalnych dowodów dotyczących zbliżającej się, nieuchronnej inwazji Żniwiarzy.
– Przez cały rok z wielką radością i dumą obserwowaliśmy, z jak ciepłym przyjęciem ze strony graczy spotkał się Mass Effect 2 – powiedział Casey Hudson, producent wykonawczy serii Mass Effect. – Dzięki Mass Effect: Arrival gracze zobaczą, jak bardzo blisko realizacji swego morderczego planu są Żniwiarze.
Mass Effect 2 to zdobywca ponad 150 nagród oraz jedna z najwyżej ocenianych gier w historii. Produkcja kanadyjskiego studia BioWare jest również zdobywcą ponad 20 tytułów „Gry Roku 2010” w plebiscytach tak prestiżowych mediów branżowych, jak IGN, Eurogamer, GameTrailers.com, Gry-Online.pl czy CDAction.pl.
O DOSTĘPNOŚCI ROZSZERZENIA ARRIVAL W POLSCE:

Wersja PC: dodatek „Mass Effect: Arrival” nie jest kompatybilny z polską wersją gry. Aby móc zagrać w dodatek trzeba pobrać grę w angielskiej wersji językowej za darmo z serwisu EA Store.
Wersja PS3: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest w pełni kompatybilny z dostępną na polskim rynku wersją gry.
Wersja Xbox 360: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest niekompatybilny z polską wersją gry i nie będzie dostępny na polskim Xbox Live. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Dodatek kosztować będzie 560 punktów (zarówno punktów BioWare jak i MSP) dla wersji na PC oraz 5,49 funtów (w przybliżeniu 24 zł) dla wersji na PlayStation 3.

Zródło: EA Polska

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier