Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

13

Cze 11

Improwizowane Poniedziałki w Melin Cafe

Stowarzyszenie Wielosfer zaprasza na Improwizowane poniedziałki do wrocławskiego klubu Melin Cafe, wejście od Placu Solnego 14 lub ulicy Szajnochy 4.

W czerwcu aż trzy premiery! Na początek absurdalne Fiasco czyli opowieść o tym jak definitywnie przegrać. Potem nieco poważniejsze nuty z Kuszeniem/Zbawieniem i Kamilką mówiącą brzydkie słowa. Oba scenariusze wstrząsną wami w przewrotny i nieobliczalny sposób.

 

13 czerwca godzina 19.00 klub Melin Cafe

Fiasco incorporated

Londyn, czasy współczesne. Grupa ludzi wątpliwych interesów przemyca stado kurczaków. Znalezione w walizce diamenty znajduje prawie przypadkowa osoba, która… Jeżeli oglądaliście słynny „Przekręt” albo lubicie klimaty bardzo dziwacznej gangsterki to ten scenariusz przypadnie wam do gustu. Uwaga, wszystko musi się skończyć wielką porażką!

Scenariusz poprowadzą Katarzyna Kehl i Kuba Tabisz

 

 

20 czerwca godzina 19.00 klub Melin Cafe

Kuszenie/Zbawienie

Według większości etyków, kapłanów i innych speców od moralności, nawracanie na słuszną ścieżkę polega na wskazaniu różnicy między dobrem a złem. Ich wysiłki zmierzają do uwidocznienia, podkreślenia tej różnicy gdyż, jak sądzą, ten kto różnicę dostrzeże, wybierze dobro i zbawion będzie.

Scenariusz gościnnie poprowadzi Kamil Bartczak z AR Argos http://argos.edu.pl/

 

 

27 czerwca godzina 19.00 klub Melin Cafe

Kamilka często bywa niegrzeczną dziewczynką

Zapraszamy na grę o wpływie dzieciństwa na dorosłe życie. Tutaj nie ma miejsca na happy end. Tutaj nawet śmiech dobywa się przez łzy. Tutaj każdy z nas znajdzie chociaż fragment siebie. Tego reality show nigdy nie zapomnicie.

Scenariusz poprowadzi Bartek Zioło

 

 

Czym są improwizowane poniedziałki?

Trochę filmową opowieścią gdzie kilku aktorów improwizuje na środku sali kwestie i sytuacje. Scenariuszem steruje reżyser co chwila wtrącający się w przebieg akcji. Bardzo często też widownia może wpływać na różne sposoby na los bohaterów. Jeżeli chce na chwilę wcielić się w bohatera rodem z holywoodzkiego filmu lub pooglądać ciekawą historię to jest to najlepsze miejsce do tego.

Zapraszamy!

 

 

Źródło: Stowarzyszenie WielosferWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier