Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Sie 10

Inwazja się rozszerza!

„Pogłoski przywiodły nieustraszoną kompanię Wysokich Elfów do jednej z sekretnych kuźni Mrocznych Elfów. Teraz członkowie elitarnego oddziału stają przed szansą zniszczenia źródła śmiercionośnego arsenału swoich znienawidzonych rywali.”

Dosłownie na dniach byliśmy świadkami premiery polskiej edycji Warhammer: Invasion, a już niedługo w ręce graczy trafią nowe dodatki do tej niezwykle interesującej gry. Pierwszym z nich będzie Kuźnia Ciszy, trzecie rozszerzenie z serii „Cyklu Wrogów”. Wprowadza ono do już istniejącej talii 20 zupełnie nowych kart (3 sztuki każda, razem 60 kart), wśród których znajdziemy między innymi potężne karty naturalne, takie jak Bitewni Pielgrzymi (Battle Pilgrims), czy też Gigant Łupieżca (The Marauding Giant). Rozszerzenie dodaje także nowe jednostki dla każdej z sześciu ras.

Wersja angielska zawiera dodatkowo mały bonus w postaci krótkiego opowiadania napisanego przez J.R. Godwina, które to zaznajamia gracza głębiej z mrocznymi realiami Starego Świata. Czy w wersja polska też będzie zawierała to opowiadanie? Najprawdopodobniej tak, ale o tym przyjdzie się nam przekonać już niedługo gdyż Warhammer: Inwazja – Kuźnia Ciszy powinna trafić na półki sklepowe już pod koniec tego miesiąca.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier