Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Wrz 10

Inwazji ciąg dalszy…

Już za kilka dni w sprzedaży pojawią się dwa pierwsze, duże pudełkowe dodatki do Warhammer: Inwazja. Pierwszy z nich nosi nazwę Marsz Potępionych i wprowadza do gry dwie nowe rasy: Jaszczuroludzi (Porządek), oraz Wampiry (Zniszczenie). Oprócz tego dodane zostały także nowe karty dla istniejących już ras, tj. Chaosu, Krasnoludów, Imperium, Mrocznych Elfów, Orków i Wysokich Elfów. Łącznie w pudełku znajdziemy 165 kart (3x po 55).

Drugie rozszerzenie, Szturm na Ulthuan zapoznaje nas głębiej z wątkiem odwiecznego konfliktu pomiędzy Wysokimi, a Mrocznymi Elfami. Dodatek zawiera dwie podstawowe talie startowe dla obydwu elfickich ras ( po 40 kart dla każdej), oraz nowe strategie, i taktyki dla pozostałych nacji występujących w grze.

szturmnaulthuan-97741-1266x0Ceny obydwu dodatków wahają się między 79.99 przy zamówieniu przedpremierowym, a 89,99 przy zakupie już po premierze. Ostatni dzwonek dla zainteresowanych do nabycia obydwu produktów w promocyjnej cenie. Oczywiście obydwa rozszerzenia ukażą się w wersji polskojęzycznej. Jako fan wampirów i zajadły przeciwnik elfów dodam od siebie, że Marsz Potępionych jakoś bardziej przypada mi do gustu ;) W celu lepszego zapoznania się z tą grą zapraszam tutaj.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier