Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Gru 11

IV dzień grania w RPG

Stowarzyszenie „Wielosfer” zaprasza na czwarty już dzień grania w RPG.

Jesteś z Wrocławia lub okolic? Interesujesz się grami fabularnymi? Grywasz ze znajomymi, ale chciałbyś poznać innych graczy i MG? Chciałbyś spróbować nowych systemów i porozmawiać o swoim hobby? Zawsze chciałeś spróbować tej formy rozrywki, ale nie miałeś wcześniej okazji?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie!

 

Do dyspozycji gości specjalnie przystosowane sale do grania oraz sala wspólna z bufetem. W programie konkursy z nagrodami, panele dyskusyjne oraz przede wszystkim sesje! Fan każdego klimatu znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Tutaj znajdziecie formularz, przez który możecie zgłosić się do prowadzenia lub uczestnictwa w sesji. To pomoże znaleźć taką grę, jakiej potrzebujecie. Ale nie martwcie się – nawet jeśli nie znajdziecie tutaj niczego dla siebie to na pewno już na miejscu uda Wam się w coś zagrać.

 

IV Wrocławski Dzień Grania w RPG odbędzie się dnia 11 grudnia 2011 roku w godzinach 11:00 – 21:00 w Ośrodku Działań Twórczych Światowid ul. Sempołowskiej 54A.

Wielosfer razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem e-mail: dzienrpg@wielosfer.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier